Drag’n’Boom

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماجراجویی با یک اژدهای کوچک برای جمع‌آوری سکه و مبارزه با سربازان

سال: 2017

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در مراحل اول نحوه‌ی انجام بازی با علائم و نشانه‌ها توضیح و آموزش داده می‌شود. کنترل بازی بسیار ساده و مفهوم است بازیکن با لمس سمت راست بازی شلیک می‌کند و با لمس سمت چپ پرواز می‌کند. او حتی می‌تواند مسیر خود را در اوج آسمان انتخاب کند تا برای رسیدن به پایان مسیر در معرض حمله‌ی هیچ دشمنی قرار نگیرد.
  بازی به نوعی استراتژیک است. بازیکن باید مسیری را برای حرکت انتخاب کند که تماس کمتری با خطرات داشته و بتواند با جای‌گیری مناسب دشمنان را نابود کند.
  طبق گفته‌ی سازنده‌ی بازی، فضای قلعه‌ها الهام گرفته از معماری قرون وسطی است
  فضای مبارزه‌ای، شلیک به دشمنان، سربازهایی که گاهی به سمت اژدها تیراندازی می‌کنند و موسیقی هیجانی بازی می‌تواند برای کودکان حساس خشن باشد و هیجان مضاعفی را به آن‌ها منتقل کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ساده و هیجانی به شیوه‎‌ی بازی‌های قدیمی ساخته شده است و داستان ماجراجویی اژدهای کوچکیست که در مسیر قلعه‌ی پادشاهان گذر می‌کنند. بازی دو بخش مجزا دارد در بخش اول اژدهای کوچک در شهری قرار گرفته که دیوار قلعه‎‌ی آن در سراسر مسیر دیده می‌شود بازیکن با کنترل جهت حرکت اژدها و شلیک به سربازانی که روی این مسیر دیواری وجود دارند باید از خود محافظت کند، دشمنان را نابود کند تا به گنج موجود در آخر هر مرحله برسد. در حالت دوم مسیر زیرِ زمین قرار گرفته است و بازیکن به سمت مقصدی حرکت نمی‌کند بلکه وظیفه دارد تمام سربازان را بکشد و سکه‌های آن‌ها را جمع کند. این بازی شیوه‎‌ی انجام و داستان ساده‌ای دارد و خشونت کم آن به همراه طراحی کارتونی و کنترل ساده، بازی را برای کودکان کم‌سن علاقه‌‎مند به ماجراجویی و هیجان نیز مناسب می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۱.۲.۰ Android در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۸ نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر کارتونی بازی با کیفیت خوبی طراحی شده‌اند. تصاویر پس‌زمینه‌ی اغلب مراحل شبیه به هم هستند و چالش‌ها هم یکسان و مشابه طراحی شده‌اند. موسیقی هیجان‌بخشی در متن قرار گرفته و حرکت اژدها بسیار روان و پرسرعت است. به مرور امکان استفاده از اژدهاهای گوناگون امکان‌پذیر می‌شود شکل ظاهری دشمنان نیز بامزه و دوستانه است رنگ پس‌زمینه هم بعد از گذر از هر چند مرحله تغییر می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی بین مراحل نشان داده می‌شود که می‌توان نمایش آن‌ها را با پرداخت درون برنامه‌ای حذف کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی درخواست دسترسی به حساب کاربری گوگل بازیکن را دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر ANKAMA GAMES
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان