Dragon City

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرورش انواع اژدها و آماده‌سازی آنها برای نبرد آنلاین

سال: 2013
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی سخت نیست، اما به علت وجود گزینه‎های زیاد در منو و صفحه‌ی اصلی، بازی برای شروع نیاز به نظارت والدین خواهد داشت تا با کمک والدین تسلط نسبی کودک برای کار تنها با بازی فراهم شود.
  کودکان در حین استفاده از این بازی می‎آموزند که چگونه به‌صورت مستقل تصمیم‎گیری کنند و کنترل یک مجموعه از انواع اژدها را بر عهده داشته باشند. آنها در حین مبارزه تفکر استراتژیک و جنگی خود را تقویت می‎کنند و با بازگشت به زیستگاه اژدها در مورد بردباری و تلاش کردن برای رسیدن به نتیجه بهتر را تمرین می‎کنند.
  اژدهای داخل بازی با ظاهر کارتونی طراحی‌شده‌اند و حس واقع‎گرایی را به کودک منتقل نمی‎کنند، اما نبردهایی که انجام می‌شود ممکن است کمی خشن به نظر آیند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  داستان بازی به‌گونه‌ای است که بازیکن تحت عنوان یک مربی پرورش اژدها وارد سرزمین آنها می‌شود و باید تخم اژدها به دست آورد و با پرورش آنها در زیستگاهشان و تغذیه مناسب آنها را به سطح چهار برساند. از اژدها سطح چهار برای نبرد استفاده می‎شود و هر نوع اژدها ویژگی مخصوص به خود را دارد. بازیکن قادر است نژاد اژدهای مختلف را باهم ترکیب کند و یک نژاد جدید را پرورش دهد. ویژگی منحصربه‌فرد این بازی که آن را از بازی‌های هم سبک خود متمایز کرده است، قابلیت نبردهای آنلاین است. قبل از ورود به هر نبرد بازیکن باید سه اژدها از میان نیروهای خود گزینش کند و اژدهاهای دو طرف یک‌به‌یک در مقابل هم می‌ایستند و از قدرت‌های مخصوص به خود که در پایین صفحه به نمایش گذاشته می‌شود برای نبرد استفاده می‌کنند. پیروزی تنها با نابودی سه اژدهای رقیب ممکن است ولی این نابودی بدون خون‎ریزی نمایش داده‌شده است. با پیروزی در هر نبرد جوایزی به دست می‌آید که به کمک آنها زیستگاه‌های جدیدی برای پرورش اژدها خریداری می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/22 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 9.2.3 است.

  کیفیت

  رنگ‌های به‌کاررفته در بازی تنوع بسیار زیادی دارند و پس‌زمینه‌ی بازی را فوق‌العاده جذاب کرده‎اند. همچنین زیستگاه‌های مختلفی که در بازی وجود دارد تنوع بالایی ازنظر بصری ایجاد کرده است و بازیکن را با انواع پوشش‌های گیاهی آشنا می‌کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۹.۲.۳
  سال انتشار ۲۰۱۳