Dragon Putt

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب توپ با انواع اژدها برای رسیدن به گودال با پیروی کردن از قوانین علم فیزیک

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  با قرار دادن انگشت روی صفحه و کشیدن به سمت عقب توپ پرتاب می‎شود. هرچه میزان به عقب کشیدن توپ بیشتر باشد شدت پرتاب آن افزایش می‎یابد. تغییر دید در صفحه به‌وسیله چرخاندن صفحه با دو انگشت صورت می‎گیرد. فهم بازی ممکن است زمان کوتاهی را از کودکان بگیرد ولی نبود چالش جدید و ساختار یکنواخت مانع از افزایش سطح دشواری بازی می‎شود.
  کودکان در این بازی به‌صورت غیرمستقیم با مفاهیم سرعت، شتاب، نیرو، جهت‎گیری و شیب آشنا می‎شوند. همچنین در طی استفاده از برنامه تمرکز کردن را تمرین می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی با پیروی از قوانین شتاب و سرعت به دنبال رساندن توپ به داخل گودال انتهای مسیر است. برای پرتاب توپ از اژدهایی استفاده می‎شود که توسط بازیکن انتخاب‌شده است و بازیکن می‎تواند با اژدهای جدید در میزان شتاب و شدت پرتاب تغییراتی ایجاد کند، زیرا که هر اژدها توانایی خاص خود را دارد. برای باز کردن اژدها علاوه بر توکن بسیار به چندین تخم خاص نیاز است. روند دشوار شدن بازی بسیار کند است و بازیکن می‎تواند با تغییرات بازی به‌راحتی انطباق پیدا کند. در حالت تک‌نفری هیچ نوع رقابتی وجود ندارد، اما در حالت چندنفری رقابتی بین رکورد هر نفر وجود دارد و برنده توکن و تخم می‎برد. از دست دادن توپ به معنای از دست دادن قلب می‎شود که به‌مرور زمان تجدید می‎شود، اما امکان خرید درون برنامه یا تماشای ویدیو برای افزایش آن وجود دارد. این بازی برای آموزش ساخته نشده است ولی آموزش‎های غیرمستقیم و ساختار آرامش‎بخش آن محیطی مناسب برای تقویت تمرکز ایجاد کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.2 iOS بعد عبور از مرحله هفتم در تاریخ 96/10/06 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی آرام و بدون تنش، باهدف بسیار شفاف و ساختار معین همراه با طرح‎های آسمانی طراحی‌شده است. شخصیت‎ها اژدها با ظاهر مهربان و خوش‎رویی نمایش داده‌شده‌اند. موسیقی بازی آرام با ضرب‌آهنگ ملایم بوده که موجب حفظ آرامش بازیکن می‎گردد. گرافیک بازی سه‌ بعدی است و امکان چرخش صفحه در بازی باعث راحتی کار بازیکن می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش تخم و توکن می‎توان بسته‎های مختلفی از 1.99 تا 99.99 دلار خریداری کرد. پیشنهادهای خاص گاهی نمایان می‎شوند که درازای پرداخت هزینه‎ای مشخص تخم و سکه به بازیکن تعلق می‎گیرد. برای گرفتن تخم اجبار پرداخت توکن وجود دارد که گاهی می‎توان هزینه را با تماشای تبلیغ ویدیویی جابه‎جا کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook و iTunes در بخش تنظیمات بازی قرار دارد. در صورت اتصال به اینترنت امکان تماشای ویدیو برای دو برابر کردن توکن‎ها وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر MODERNIST GAMES
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان