Draw in

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تکمیل شکل‎های نامعلوم با کشیدن خط با اندازه‎ی درست

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تشخیص اندازه‎ی صحیح، نیاز به تمرین و آزمون‌وخطا دارد تا شکل کامل نمایش داده شود. در ابتدا تخمین اندازه‎ی صحیح به‌خصوص برای کودکان کم سن دشوار است، اما با تکرار هر مرحله پشت سرهم امکان تشخیص درست به دست می‎آید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی تمرینی برای پیروی کردن از الگوها برای رسیدن به تصویر نهایی است. در این بازی خطوط نقطه‎چین موجود در صفحه تشکیل‌دهنده تصویر رنگی‎اند که باید کامل شوند و رنگ بگیرند. سه درجه برای عبور از مرحله وجود دارد: درجه یک ستاره برای تصاویری که خیلی کامل نیستند، درجه دو ستاره برای تصاویری که شکل دقیق را مشخص می‎کنند و درجه سه ستاره برای تصاویر کامل با رنگ. در این نسخه دو نوع سبک بازی کلاسیک و جیگسا ارائه‌شده است که در نحوه انجام بازی تفاوتی ندارند و تنها ازنظر مراتب مراحل متفاوت‎اند. شکل‎ها کارتونی و متنوع‎اند که تصاویر حیوانات، اشیا، انسان‎ها و مواردی دیگر را نشان می‎دهند. محتویات بازی برای تمام گروه‎های سنی مناسب است اما انجام بازی و تشخیص اندازه دقیق و مناسب جهت تکمیل شکل برای کودکان پیش از دبستان دشوار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.0.5 iOS در تاریخ 97/04/04 بعد از اتمام 40 مرحله نوشته‌شده است.

  کیفیت

  طراحی مینیمال با رنگ غالب سفید در صفحه از بروز هر نوع تنش و یا هیجان اضافی جلوگیری می‎کند. همچنین گرافیک دو بعدی و به نسبت با کیفیت بازی جلوه دهنده‎ی تصاویر تکمیل‌شده است. موسیقی متن بازی شاد و یکنواخت است که دخالتی در جریان بازی ندارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  ویدیوهای تبلیغاتی برای کمک به کودکان در هر مرحله وجود دارد و در میان بازی نیز تبلیغات تصویری نمایش داده می‎شود که برای حذف کردنشان می‎توان هزینه 3.99 دلاری را پرداخت کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکنان می‎توانند رتبه‎ی خود را در لیست بازیکنان بازی ببینند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Super Tapx
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان