Drawing for kids: doodle games

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رنگ‎آمیزی تصاویر با استفاده از رنگ‎ها و ابزار گوناگون

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان بازی مانند رنگ‎آمیزی اشکال در دنیای واقعی است که می‎تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  بازی با کشیدن انگشت کودک روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. گاهی جریان بازی دچار وقفه‎ و رنگ‎آمیزی با کندی انجام می‎شود. در حین رنگ‎آمیزی، رنگ‎ها از دور خط‎های تصاویر بیرون نخواهد آمد که باعث شده است بازی برای استفاده‎ی کودکان کم سن بسیار مناسب باشد.
  رنگ‎آمیزی تصاویر می‎تواند در بهبود هماهنگی دست و چشم کودکان نقش داشته باشد که خود افزایش عملکرد ذهنی کودک را به همراه خواهد داشت و همچنین جریان بازی باعث افزایش مهارت‎های تمرکزی در کودکان می‎شود. رنگ‎ها و تصاویر بسیاری در بازی وجود دارند که کودک با همراهی والدین خود می‎تواند با نام هریک آشنا شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Coloring and drawing for kids است. در این بازی کودک رنگ‎آمیزی اشکال گوناگون را تجربه خواهد کرد. تصاویری به صورت سیاه و سفید در دسته‎بندی‎های متفاوت مثل حیوانات، موسیقی و مدرسه در اختیار کودک قرار می‎گیرد و کودک با انتخاب رنگ و ابزار نقاشی مورد علاقه‎ی خود مثل قلم‎مو یا مدادرنگی و با کشیدن انگشت خود بر محل مورد نظر روی صفحه‎ی بازی، تصویر را رنگ‎آمیزی می‎کند. تعداد بالایی از تصاویر در بازی قرار دارد که دسته‎بندی حیوانات به صورت رایگان و برای دسترسی به تمامی تصاویر پرداخت هزینه لازم است. جریان بازی در رشد و تقویت مهارت شناختی و همچنین گسترش خلاقیت کودکان تاثیر مثبت خواهد داشت. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.57 iOS و در تاریخ 99/02/3 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصاویر بسیاری در تم‎های متفاوت با طراحی کودکانه و همچنین ابزار نقاشی با تنوع بالا مثل ماژیک اکلیلی، اسپری، مداد شمعی و الگوهایی رنگارنگ در بازی قرار دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی تصاویر و رنگ‎های مجموعه پرداخت مبلغ 10.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  کودک می‎تواند تصاویر رنگ‎آمیزی شده را ذخیره کند که اجازه او جهت دسترسی برنامه به آلبوم تصاویر دستگاه هوشمند لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۳.۵۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Bimi Boo Kids - Games for boys and girls LLC
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان