Dream Wedding Planner Game

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه ریزی مراسم جشن ازدواج

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودک در نقش خانمی که برنامه‎ریز مراسم ازدواج است در بازی ایفای نقش می‎کند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر می‎شود.
  در ابتدای هر مراسم ازدواج، شخصیت‎های زن و شوهر همدیگر را می‎بوسند و همچنین در برخی مراسم شخصیت‎های مهمان پوشش مناسب ندارند.
  درک سازوکار بازی بسیار ساده و کنترل آن تنها با ضربه زدن با انگشت بازیکن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. بسیاری از آیتم‎های مورد نیاز جهت انجام مراحل و کسب امتیاز کامل قفل و غیر فعال هستند. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی قرار دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Dream Wedding Planner – Dress & Dance Like a Bride است. در این بازی کودک در نقش یک برنامه‎ریز مراسم ازدواج، تمامی امور مربوط به مراسم مثل آرایشگاه، لباس عروس و داماد، عکس‎برداری، مکان جشن، طراحی رقص و لباس ساقدوش‎ها را تهیه و جشن زوج‎ها را برنامه‎ریزی خواهد کرد. بازی ساختار یکسانی دارد اما شرح مأموریت‎ها در مورد هر یک از زوج‎ها متفاوت است. کودک با انجام آن‎ها امتیاز کامل هر مرحله را کسب خواهد کرد و رتبه‎ی خود را در میان کاربران دیگر در پلتفرم بازی افزایش خواهد داد. جهت در اختیار داشتن برخی از امکانات بازی مثل کیک عروسی تنها خرید درون برنامه لازم است که ممکن است بازیکن به پرداخت مبلغی و خرید درون برنامه تشویق شود. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها جهت سرگرمی ساخته شده‎ است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.1.7 iOS و در تاریخ 99/02/13 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی با رعایت جزئیاتی مثل متفاوت بودن شکل ظاهری و نام شخصیت‎ها، قابلیت مشاهده‎ی تمامی قرارهای ملاقات شخصیت اصلی با زوج‎ها با ذکر روز و ساعت و همچنین نمایش تمامی امور مربوط به جشن ازدواج حس واقعی بازی شغلی را برای کودک تداعی می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت از قفل در آوردن آیتم‎های بازی مثل برخی از لباس‎ها و مدل‎های مو پرداخت حداقل مبلغ 9.99$ لازم است و همچنین برای حذف تبلیغات نیز پرداخت مبلغ 2.79$ نیاز است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینکی در فیس‎بوک با نام این بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Baby Education Animal Weather Toys LTD
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان