Drolf

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ایجاد موانع بر اساس موقعیت محیط هر مرحله برای رساندن توپ به گودال

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قوانین بازی بسیار ساده بوده که در آموزش اولیه شفاف‎سازی می‎شود. هیچ محدودیتی برای امتحان روش‎های جدید وجود ندارد و بازیکنان می‎توانند چندین بار خطوط مختلف را در جایگاه‎های جدید قرار دهند.
  کودکان و نوجوانان در این بازی قدرت خلاقیت خود را تقویت می‎کنند و با آزمون‌وخطا روش حل مسئله در هر مرحله را می‎یابند. همچنین کودکان و نوجوانان برای انجام بازی با مفاهیم اولیه شتاب و سرعت در ارتباط خواهند بود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی توپ سفیدرنگی در نقطه‎ای از صفحه قرار می‎گیرد که درنهایت در گودالی وارد می‎شود. برای واردکردن توپ به گودال باید موانع مناسبی در محیط با جوهر محدود قرار داده شود و جهت و شتاب توپ نیز مشخص شود. تغییرات محیطی مانند باد یا آهنربا باعث فزایش دشواری مراحل می‎شود و تفکر بیشتری را می‎طلبد. در این بازی کودکان و نوجوانان با استفاده از خلاقیت خود روش‎های جدیدی را به دست می‎آورند و به‌مرور قدرت حل مسئله خود را تقویت می‎کنند تا نقاط حساس پرتاب را کشف کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.0.6 iOS در تاریخ 97/04/17 بعد از عبور از 20 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  نمای بازی از گرافیک دو بعدی با رنگ‎های متنوع ساخته‌شده است. گرافیک بازی از کیفیت نسبتاً مناسبی برخوردار بوده و جلوه خاصی در آن وجود ندارد. رنگ‎های بازی در عین شاد بودن در برخی از مراحل باعث خطای دید می‎شوند. موسیقی بازی شاد و طنزگونه است که مانع از کسل شدن فضای بازی می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری در میانه بازی نمایش داده می‎شود که برای حذفشان امکان پرداخت 1.99 دلار وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Jons Games
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان