Drop the Ballz

بررس متن: نیلوفر غیبی

6+

محاسبه‎ی بهترین زمان برای خارج کردن توپ‎ها از شش‌ضلعی چرخان

ناشر: Full Fat سال انتشار: 2018

Drop the Ballz

6+

محاسبه‎ی بهترین زمان برای خارج کردن توپ‎ها از شش‌ضلعی چرخان

ناشر: Full Fat

سال انتشار: 2018

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
یادگیری قانون بازی و امکان رسیدن به مراحل بالاتر دو موضوع کاملاً مجزا از هم‎اند و بازیکنان تنها با تمرین و حفظ تمرکز خود می‎توانند به مراحل بالاتر دست پیدا کنند. قانون بازی حتی بدون داشتن سواد زبان انگلیسی نیز قابل‌فهم خواهد بود و نیازی به کم فرد بزرگسال وجود ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این برنامه مدیریت زمان و سرعت واکنش، با ضربه زدن بر روی صفحه و واردکردن بیشترین تعداد توپ به داخل ظرف شش‌ضلعی پایین‎تر است. کودکان و نوجوانان برای موفق شدن در هدف اصلی بازی باید بتوانند بهترین زمان را برای ضربه زدن انتخاب کنند و تعداد بیشتری توپ به داخل ظرف بعدی وارد کنند. هیچ تکنیک یا مهارتی برای کار با این بازی نیاز نخواهد بود و تنها باید در زمان ضربه‎ها باید به‌سرعت چرخش و ورودی شش‌ضلعی پایینی دقت داشت. جواهرات بازی برای ایجاد تنوع ازنظر بصری و رنگ‎آمیزی تصاویر زمینه‎ای و توپ‎ها استفاده می‎شوند و از راه خرید درون برنامه نیز افزایش می‎یابند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 14.45 iOS در تاریخ 97/09/27 بعد از جمع‎آوری 85 جواهر سبز نوشته‎شده است.

کیفیت

تصویر زمینه‎ای بازی با رنگ‎های ملایم، روشن و یکنواخت طراحی‌شده است، در حالی‌ که رنگ توپ‎ها با ورود به هر مرحله جدید شدیداً تغییر می‎کند. موسیقی متن یکنواخت و تکراری است که هیچ حس و هیجانی را در بازیکن ترغیب نمی‎کند و فقط برای پر کردن فضای بازی قرار داده‌شده است. تصاویر بازی ساده و با کیفیت خوبی طراحی‌شده‌اند.

مصرف گرایی

در زمان برقراری ارتباط با اینترنت ویدیوها تبلیغاتی ظاهر می‎شوند و برای جلوگیری از نمایش تبلیغات در زمان بازی می‎توان بسته‏‎ی درون برنامه‎ای خریداری کرد. با مشاهده‎ی ویدیوی تبلیغاتی تعداد جواهرات موجود افزایش پیدا می‎کند. تبلیغ سایر بازی‎های ناشر نیز در گوشه‎ای از تصویر ورودی بازی قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 47
حداقل نیازمندی اندروید 4.2 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.2.3
واحد پول رایگان
ناشر Full Fat
سال انتشار 2018