DUAL!

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی‌ها ساختار پیچیده‌ای ندارند و برای استفاده از آن‌ها باید دستگه هوشمند را حرکت داد یا صفحه‌ی آن را لمس کرد. اما فرمان‌های بازیکن خیلی سریع و با دقت انجام نمی‌شوند و با توجه به این‌که بیشتر بازی‌ها مبتنی بر سرعت عمل هستند شاید این ضعف نرم‌افزاری باعث شود تا بازیکن بی جهت بازنده شود.
  بازی کردن با دوستان و خانواده می‌تواند مهارت‌های اجتماعی بازیکنان را تقویت کند علاوه بر آن جریان بازی‌ها می‌تواند هماهنگی و تمرکز بازیکنان را بهبود دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  DUAL مجموعه‌ای از بازی‌های سرگرم‌کننده‌ی دو نفره است. هر یک از بازیکنان با استفاده از دستگاه هوشمند خودشان و به وسیله‌ی بلوتوث یا یک وای‌فای مشترک به بازی متصل می‌شوند پس از آن می‌توانند بازی‌ها را با هم انجام دهند. دو بازیکن دستگاهشان را مقابل هم قرار می‌دهند و بازی‌های متفاوتی مانند دوئلی، دفاعی و جمع‌کردن امتیاز را انجام می‌دهند. به طور مثال یک بازیکن با لمس تصویر توپ در دستگاه خودش، آن را پرتاب می‌کند و بازیکن دیگر باید مراقب باشد تا توپ وارد دروازه‌اش نشود. موفقیت در بیشتر بازی‌ها به تمرکز و سرعت عمل زیاد دارند و همینطور می‌توانند باعث هماهنگی چشم و دست بازیکن هم شوند. ظاهر و ساختار بازی‌ها ساده هستند اما با توجه به این‌که دو بازیکن را همزمان درگیر می‌کند می‌تواند سرگرمی مهیج و عاملی برای گذراندن زمانی خوب با خانواده باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‌‌ی 1.5.04 iOS در تاریخ1400/09/12 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  فضای کلی بازی‌ها ساختار ساده‌ای دارند و محتوای آن‌ها هم هماهنگ با طراحی، ساده است. به جای شخصیت‌ها از اشکال هندسی استفاده شده است و پرداخت به دیگر جزئیات هم با تصاویر ابتدایی و مشابه بازی‌های دیجیتال قدیمی انجام شده است. با این حال جریان بازی‌ها به دلیل بازی کردن با حریفی واقعی و در یک مکان مشترک می‌تواند برای بازیکنان مهیج باشد. به خصوص که بازی‌ها متنوع هستند و می‌توانند بسیاری از سلیقه‌ها را راضی کنند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به تمام بازی‌های مجموعه پرداخت 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای تمام بازی ها باید به اینترنت متصل بود و از وای‌فای مشترک یا بلوتوث استفاده کرد تا بتوان با بازیکنان دیگر بازی را انجام داد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۰۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Seabaa
  سال انتشار ۲۰۱۵
  پلتفرم Android، iPad، iPod Touch، iPhone
  طبقه بندی هیجانی
  مهارت سواد زبان خارجی
  ارز رایگان