Dune

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب توپ با استفاده از شیب تپه‎ها بر اساس قوانین شتاب و سرعت

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سه قانون ساده بر بازی حاکم است که هر بار با شروع هر دور از بازی این قوانین در بالای صفحه به‌صورت نوشتاری و شکلی نمایش داده می‎شود. تمرین بیشتر باعث پیشرفت سریع‎تر و رسیدن به رکورد بالاتر می‎شود ولی برای فهم ساختار بازی نیازی به هیچ مهارت یا زمانی نیاز نیست.
  اگرچه این بازی بامنظور آموزش ساخته نشده، اما آگاهی از مفاهیم شیب و سرعت برای انجام بازی کمک‌کننده هستند و در طول بازی تمرین می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ساده و بدون هیچ پیچیدگی در ساختار و نحوه بازی است که با هدف سرگرمی و گذراندن زمان ساخته‌شده است. با ارسال و پرتاب توپ به فضای بالای خط سفید در آسمان با استفاده از انواع شیب روی زمین امتیاز به دست می‎آید. با برخورد محکم توپ به زمین حرکت توپ متوقف می‎شود، اما امکان تکرار بازی بدون هیچ محدودیتی وجود دارد. بازیکنان تا رسیدن به رکود موردنظر خود می‌توانند بازی را تکرار کنند و با تمرین کردن حالت‎های مختلف شتاب گرفتن هیجان بازی را افزایش دهند. پرتاب مداوم و بدون خطای توپ بعد از خط سفید ضریب امتیاز به‌دست‌آمده را افزایش می‎دهد. آخرین رکورد بازیکن در گوشه صفحه قرار می‎گیرد و با تغییر فضای بازی یا نوع توپ تنوع در ظاهر بازی به وجود می‎آید. سادگی بازی باعث علاقه بازیکن به تکرار بازی و صرف زمان طولانی می‎شود، زیرا این بازی تفکر و دقت بالایی را نمی‎طلبد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 3.0 iOS در تاریخ 96/09/28 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  بازی هیچ موسیقی یا تم رنگی مشخصی ندارد و هر بازیکنی می‎تواند با سلیقه‎ی خود ظاهر پشت زمینه و توپ را تغییر دهد. ولی به‌طور کل بیشتر رنگ‌های استفاده‌شده در پس‌زمینه زمینه‎ی کلاسیک و ملایمی دارند. به‌جز چند تپه شروع بازی، مابقی مسیر هر بار تغییر می‎کند و در کل روند یکسانی را دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی دارای تبلیغاتی بوده و برای حذف آنها می‎توان از قابلیت خرید درون برنامه استفاده کرد. برای به دست آوردن برخی از تزئینات بازی نیاز به خرید حالت Premium وجود دارد (البته در این نسخه لینکی برای این خرید دیده نشد).

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان