Dunk Hoop

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

گرفتن بیشترین توپ و ثبت رکورد در تور بسکتبال

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای گرفتن توپ بازیکن با انگشت خود تور را جابه‌جا می‎کند. جابه‌جایی به‌صورت چپ و راست است و با افزایش سرعت بازی به‌مرور سرعت عکس‎العمل بازیکن نیز افزایش می‎یابد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه‎ی بازی‎های ناشر Ketchapp است و مانند سایر بازی‎های این ناشر بر اساس کسب بیشترین امتیاز در کنار داشتن ساختار ظاهری بسیار ساده طراحی‌شده است. بازیکن باید بدون از دست دادن حتی یک توپ به بالاترین رکورد دست پیدا کند که با استفاده از سرعت عکس‌العمل بالای بازیکن امکان‎پذیر است. در این بین به‌مرور سرعت پرتاب شدن توپ‎ها بالا می‎رود و دشواری بازی افزایش پیدا می‎کند. علاوه بر حالت عادی، حالتی دیگر برای کسب رکورد نیز وجود دارد و بازیکن برای تنوع می‎تواند ظاهر توپ یا تور را تغییر دهد که با استفاده از دستگاه‎های Jackpot انجام می‎شود. بازی حاوی تبلیغات مختلفی به‌صورت عکس و ویدیویی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.1 iOS در تاریخ 96/10/11 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  بازی ظاهر بسیار ساده‎ای دارد و از واردکردن هرگونه پیچیدگی به ساختار بازی پرهیز شده است. موسیقی متنی در این بازی وجود ندارد و تنها صداهایی برای تشویق و کسب امتیاز قرار داده‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در پایین صفحه بنر تبلیغاتی وجود دارد و برای کسب توپ یا تور متفاوت نیاز به تماشای تبلیغ ویدیویی وجود دارد. همچنین برای استفاده از Jackpot در خارج از محدوده زمانی، الزام تماشای تبلیغ ویدیویی وجود دارد. ویدیوی تبلیغ سایر بازی‎های ناشر نیز در انتهای بازی نمایان می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Instagram بعد از باخت در صفحه قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Ketchapp
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان