Dynamix

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ضربه زدن بر روی علامت‌های ظاهرشده هماهنگ با ریتم موسیقی پخش شده

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از تم‌های بازی شخصیت‌هایی با پوشش نامناسب و کلیشه‌های جنسیتی دارد.
  سازوکار بازی ساده است اما به دست آوردن امتیاز کامل هر موسیقی در ابتدا کمی مشکل است و نیاز به تمرین دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی با ضربه زدن بر روی علامت‌هایی ظاهر شده روی صفحه انجام می‎شود. ضربات باید هماهنگ با ریتم موسیقی در حال پخش باشد و به تغییر سرعت‌ها و جهت‌های مختلف دقت داشت. با پیچیده‌تر شدن نت‌های موسیقی دشواری بازی نیز افزایش می‌یابد. تعدادی موسیقی به‌صورت رایگان در بازی وجود دارد اما برای دسترسی به‌ تمامی موسیقی‌های موجود در بازی خرید درون برنامه لازم است. اگرچه این بازی هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته‌شده است اما ضربه زدن متناسب با سرعت و در زمان مناسب نیازمند تمرکز بالای بازیکن و توجه دقیق به ریتم موسیقی است و برای کودکانی که به موسیقی علاقه دارند نیز می‌تواند جالب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.13.02 iOS در تاریخ 98/07/18 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  رنگ‌های استفاده‌شده در بازی به شکل نئونی بوده که هیجان بیشتری به بازی می‎دهند و با توجه به اینکه این بازی بر پایه موسیقی استوار است، صداگذاری بسیار عالی و موسیقی‌های متنوع موجب جذابیت بیشتر بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تعداد موسیقی‌ها محدود است و برای خارج کردن تمامی موسیقی‌های موجود از حالت قفل حداکثر 16.99$ برای خرید درون برنامه لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه‌ای در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۱۳.۰۲
  واحد پول رایگان
  ناشر C۴Cat Entertainment Ltd.
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان