Dynamons World

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه با حریفان در دنیای Dynamons

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  آموزش‎های بازی شفاف هستند و بازیکن برای درک چگونگی انجام آن مشکلی نخواهد داشت. یادگیری توانایی شخصیت‎ها برای بازیکنانی که به دینامون‎ها آشنایی ندارد اندکی زمان‎بر است.
  فضا و شخصیت‎های بازی بسیار کارتونی و رنگارنگ هستند اما مبنای اصلی آن مبارزه است. شخصیت و حریف نیروهای خاصی دارند که توسط آن سعی در نابودی یکدیگر دارند. در برخی مواقع پس از برخورد نیرو‎ها به شخصیت‎ها دود سفیدی اطراف آن‎ها نمایش داده می‎شود. پس از اصابت نیروها هیچ گونه جراحتی وجود ندارد و حتی حالت چهره‎ی شخصیت‎ها نیز هیچ تغییری نمی‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در دنیای تخیلی و فانتزی Dynamons انجام می‎شود. در این دنیا شخصیت‎های کارتونی متفاوت با توانایی خارق‎العاده و خاصی وجود دارند. برخی از آن‎ها به سمت دشمنان آتش پرتاب می‎کنند و برخی دیگر با پرتاب یخ حریفان را منجمد می‎کنند. پس از انتخاب شخصیت نقشه‎ای نمایش داده می‎شود که بازیکن باید در آن حرکت کند و تمامی مراحل مشخص‎شده را انجام دهد. هر مرحله مبارزه‎ای میان شخصیت و حریف است که به صورت نوبتی انجام می‎شود. انجام مبارزات به استراتژی خاصی نیاز ندارد که همین عامل آن را بسیار ساده کرده است. بازیکن می‌تواند با اتصال به اینترنت با حریفان آنلاین مبارزه و چالش بیشتری را تجربه کند. ساختار بازی و نوع شخصیت‎ها آن مشابه بازی پوکمون است اما سطح دشواری و خشونت آن بسیار کم‎تر است که می‎تواند جایگزین مناسبی برای استفاده‎ی کودکان کم سن باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.5.1 iOS در تاریخ 99/07/22 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی بسیار رنگارنگ است و تنوع خوبی در توانایی‎های شخصیت‎ها وجود دارد. فضا و شخصیت‎های بازی متفاوت و تخیلی هستند اما طراحی آن‎ها کیفیت خیلی خوبی ندارد. موسیقی متن بازی هیجانی است که مناسب فضای مبارزه‎ای آن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات کسب‎شده در جریان نبردها به بازیکن کمک می‎کند تا توانایی‎های دینامون خود را ارتقا دهند یا با خرید درون برنامه و پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ شخصیت را قوی‎تر کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای قرارگیری در بازی آنلاین اتصال به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر KeyGames Network B.V
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان