Early Worm

thumbnail
۸ سال به بالا
۶ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت بازی در مسیر‎های متفاوت و در قالب پازل

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل بازی ساده و با کشیدن انگشت روی صفحه‎ی بازی و در جهت مورد نظر انجام می‎شود. به پایان رساندن برخی از مراحل به علت ساختار پیچیده‎تر مسیر به صبوری و تفکر بیشتر بازیکن نیاز دارد. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی قرار دارد. همراهی والدین با کودک جهت توضیح ساختار بازی مفید است.
  پازل‎های بازی در ساختارهای متنوع و در قالب مسیرهای گوناگون در هر مرحله قرار گرفته‎اند که موجب توسعه‎ی مهارت‎های حرکتی و بهبود مهارت تفکر تحلیلی و تفکر حل مسئله در بازیکنان خواهد ‎‎شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در هر مرحله از این بازی پازلی کرمی کوچک و مسیری متفاوت وجود دارد و هدف آن هدایت کرم برای رسیدن به سیبی در انتهای مسیر است. به پایان رساندن مراحل بازی با وجود موانع متفاوتی مثل باز کردن قفل محفظه‎ی نگهداری سیب موجب تقویت و رشد مهارت تفکرهای تحلیلی و حل مسئله در بازیکنان خواهد شد. برای انجام هر مرحله تعداد محدودی حرکت وجود دارد که خود عامل مشوقی جهت تفکر پیش از عمل و اتخاذ تصمیم مناسب است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.3 iOS در تاریخ 99/03/15 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  مسیرهای هر مرحله از بازی بسیار متفاوت طراحی شده‎اند که خود موجب علاقه‎مندی بازیکن به ادامه‎ی بازی خواهد شد. در تصویر‎سازی بیشتر مراحل از رنگ‎های سبز، قرمز و زرد بهره گرفته شده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات در بازی پرداخت مبلغ 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Oddrok Oy
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان