Edge of Reality: Ring of Destiny - Hidden Object

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیا و حل پازل برای مقابله با شیاطین در دنیایی تخیلی

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تجربه‌ی پیروزی و شکست جهت حل معماها در فضایی مملو از شگفتی می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  درک سازوکار بازی ساده و توسط ضربه زدن با انگشت بازیکن بر صفحه بازی انجام می‎شود. اطلاعات تکمیلی و شرح مأموریت‎ها در قالب متن‎ها‎ی کوتاهی به بازیکن نمایش داده می شود. اگرچه درجه‌ی دشواری بازی قابل تغییر است اما حل برخی از پازل‎ها چالش‌ بر‎انگیزند. تمامی متن ها و صدای گوینده‌ی بازی به زبان انگلیسی است و با توجه به گسترده بودن کلمات استفاده شده، تسلط بیشتر بازیکن به زبان انگلیسی از نیازمندی‌های بازی است.
  حل پازل‎ها علاوه بر تقویت قدرت تفکر حل مسأله، به افزایش قدرت تمرکز بازیکنان نیز کمک خواهد کرد.
  تصاویری از شیاطین به شکل سایه‎ای با چشمان قرمز، زنی جادوگر مانند و ... در بازی وجود دارد. در برخی موقعیت‎ها نجات شخصیت یا سگ همراه او در گرو حل پازل‎ها است که موجب انتقال حس هیجان مضاعف در بازیکنان خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندرویدی بازی Edge of Reality: Ring از مجموعه Edge of Reality است که در آن توانایی بازیکن در یافتن اشیا و حل پازل‏‌ها به چالش کشیده می‎شود. حلقه‎ای دراختیار شخصیت در بازی قرار می‎گیرد که توسط آن می‎تواند وارد دنیایی خیالی شود و آن را از حمله‌ی شیاطین نجات دهد. اغلب جریان بازی مبتنی بر حل پازل‎هایی همچون یافتن رمز برای باز کردن در ورودی یا نجات سگی از دست شیاطین با حل پازل اعداد است. نکته‎هایی کمکی در بازی قرار دارند که بازیکن را در جریان بازی یاری می‎کنند. در محیط پر رمزوراز بازی یافتن هر کدام از اشیا و همچنین حل کردن هر معما در گرو حل کردن معمایی دیگر قرار دارد که خود قدرت تفکر حل مسأله کودکان و نوجوانان را به چالش می‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/12/13 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی در طراحی پازل‎ها و همچنین گستره‌ی اشیا استفاده شده در بازی از تنوع بالایی برخوردار است. موسیقی بازی حس رمزآلودی را به بازیکن منتقل می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان