Egg,Inc

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت و گسترش یک مرغداری برای رسیدن به سرمایه‎ی بیشتر

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن می‎تواند در نقش مدیر یک مرغداری ایفای نقش کنند و همانند بازی شغلی جریان بازی می‎تواند برای کودکان معنادار باشد.
  بازیکن با ضربه زدن مکرر بر روی صفحه بازی کار را پیش می‌برد در حین بازی متن‌های راهنمایی و آیکون‌های در صفحه ظاهر می‌شوند که با مطالعه هرکدام از آنها به عملکرد بهتر او کمک خواهد شد.
  بازیکن با جزییات کسب‌وکار، نحوه مدیریت آشنا می‌شود و می‌آموزد که گسترش تدریجی کسب‌وکار، نتیجه داشتن برنامه و دقت او است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های Idle (ضربه زدن دائمی بر روی صفحه) است که بازیکن در نقش یک ناظر به مدیریت مرغداری وسیعی می‌پردازد و مسئولیت‌هایی چون جابجایی مرغ‌ها، جوجه‌کشی، بنا کردن ساختمان‌هایی برای جوجه‌کشی، پرورش مرغ‌های اصلاح‌شده و امور حمل‌ونقل را انجام می‌دهد و هدف از انجام این موارد به دست آوردن بالاترین سود با فروش تخم‌مرغ‌ها است. بازیکن می‌تواند با شرکت در بخش تحقیق بازی و انجام مأموریت‌های مختلف بازدهی مرغداری را بالاتر ببرد و به سود بیشتر برسد. عامل مؤثر در مسیر موفقیت بازیکن، زمان‌بندی صحیح در استفاده از منابع خود و همچنین سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی با سوددهی بالا است. به‌عنوان مثال او می‌تواند با مدیریت بر روی تخم‌مرغ‌ها بخشی از آنها را به جوجه تبدیل کند و بخشی را بفروشد و به سود بیشتر برسد. ساختار بازی اگر جه بر روی مفهوم سرمایه‌داری تمرکز دارد، اما تنها به جهت سرگرمی طراحی‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.9.2 iOS در تاریخ 98/04/13 شده است.

  کیفیت

  فضاسازی رنگارنگ و گرافیک سه بعدی و همچنین لحاظ شدن سایه‌های اجسام و حیوانات به بازیکن تجربه منحصربه‌فردی را می‌دهد. موسیقی و صدای مرغ‌ها، حس واقعی مرغدار بودن را برای بازیکن تداعی می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن برای پیشروی و خرید اقلام موردنیاز از سود به دست آمده در بازی استفاده می‌کند و می‌تواند با پرداخت حداکثر 27.99$ کار خود را سریع‌تر گسترش دهد. دیدن ویدیوی تبلیغاتی به‌عنوان افزایش‌دهنده سود، در مدتی مشخص عمل می‌کند. محتوای اصلی بازی بر روی فرهنگ سرمایه‎داری قرار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی صفحه‌ای رسمی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۲
  سال انتشار ۲۰۱۶