Endless Run

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

فرار از موجودات اهریمنی و دویدن در یک مسیر بی پایان با هدف ثبت رکورد

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  هیچ آموزشی در مورد نحوه‎ی انجام بازی به بازیکن داده نمی‎شود و بازیکن باید با آزمون‎و‎خطا به چگونگی آن پی ببرد. حرکت رو به جلوی شخصیت به صورت خودکار است و با تکان دادن دستگاه هوشمند به سمت راست و چپ او به این دو جهت هدایت می‎شود. با بالا و پایین کشیدن دست روی صفحه نیز شخصیت می‎پرد و از زیر موانع عبور می‎کند. گاهی در مسیر پر پیچ‎و‎خم بازی یک دوراهی نمایان می‎شود. بازیکن باید قبل از رسیدن به آن سریع تصمیم بگیرد که شخصیت را به کدام جهت هدایت کند.
  نماد‎ها و پوشش مربوط به آسیای شرقی در پس زمینه‎ها و بر تن برخی سرباز‎های بازی دیده می‎شود.
  حضور اهریمنان و موجودات ترسناک، تلاش برای فرار و همچنین بهره‎گیری از سلاح‎های سرد باعث افزایش ترس و خشونت در بازی شده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت بازیکن در جزیره‎ای اسرار‎آمیز و در چنگ موجودات اهریمنی گرفتار شده است. او باید با طی کردن مسیر بازی و بدون برخورد با موانع فرار کند و خود را نجات دهد. حرکت رو به جلوی شخصیت به صورت خودکار انجام می‎شود اما هدایت به چپ، راست و عبور از موانع بر عهده‎ی بازیکن است. سرعت‎عمل و هماهنگی چشم ‎و‎ دست بازیکن نقش حیاتی در این بازی ایفا می‎کند در صورت هدایت نامناسب و برخورد با موانع از سرعت حرکت شخصیت کاسته می‎شود و باعث می‎شود تا موجودات اهریمنی هر چه بیشتر به او نزدیک شوند و او را گیر بیاندازند. با رسیدن موجودات به شخصیت، بازی از ابتدا آغاز خواهد شد. در انتهای برخی مسیر‎ها بالونی در انتظار شخصیت است. با سوار بالون شدن بخشی از مسیر در آسمان طی می‎شود و بازیکن سکه‎های بیشتری نسبت به حرکت روی زمین دریافت می‎کند. بازیکن می‎تواند با صرف سکه‎ها توانایی‎هایی مثل میزان دوندگی و انرژی شخصیت را ارتقا دهد. تنها راه نجات شخصیت فرار از اهریمنان است که می‎تواند حس ترس و اضطراب را به بازیکنان انتقال دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.5.7 و در تاریخ 99/07/16 نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی در جزیره‎ای زیبا و سرسبز انجام می‎شود. تصاویر پس‎زمینه‎ها باکیفیت هستند و با نمایش درختان بلند، آب و پل‎های معلق به خوبی تصویر یک جزیره را در ذهن بازیکنان منعکس می‎کند. با توجه به این که محتوای اصلی بازی دویدن تا بی‎نهایت است مسیر‎های بسیار متنوعی در بازی طراحی شده است. صدا‎گذاری‎های بازی نیز متناسب با شرایط هیجانی آن است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۵.۷
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Linse Kog
  سال انتشار ۲۰۱۸