Endless Wordplay

بررس متن: پرستو رحیمی

9+ 4 تا 9 با همراهی والدین

ساخت لغات از حروف ارائه‌شده و هجی کردن لغات به‌ زبان انگلیسی

ناشر: Originator Inc سال انتشار: 2014

Endless Wordplay

9+
4 تا 9 با همراهی والدین

ساخت لغات از حروف ارائه‌شده و هجی کردن لغات به‌ زبان انگلیسی

ناشر: Originator Inc

سال انتشار: 2014

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی 90 مرحله دارد که کودک طی آن با حروف آشنا می‎شود و کلمات جدید می‎آموزد و دامنه واژگان خود را افزایش می‎دهد. کودکان با قرار دادن حروف به‌هم‌ریخته املای کلمات را نیز تمرین می‎کنند. استفاده از کلمات هم‌قافیه و دیدن کلمات و حروف به یادگیری هر چه‌بهتر کودک کمک خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
جریان بازی با کشیدن انگشت کودک بر روی صفحه بازی و قرار دادن حروف در جای مناسب خود، انجام می‌شود. برخی از جملات ساخته‌شده اندکی طولانی‎اند که می‌تواند برای کودکان خردسال گیج‌کننده باشد و همچنین تمامی آموزش‌ها و لغات به زبان انگلیسی است که همراهی والدین برای ترجمه و آموزش مفاهیم به کودک را نیاز دارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی به کودکان کمک می‌کند تا با گروه‌بندی حروفی که بازی در اختیار آنها قرار می‌دهد لغات انگلیسی با شباهت‌های املایی را بسازند. هر مرحله با ساخت سه کلمه هم‌قافیه مانند cat و bat همراه است. شخصیت بازی یک روبات است که برای برقراری ارتباط مؤثر با کودک طراحی‌شده است و حروفی را به‌طور نامنظم در صفحه بازی قرار می‌دهد که کودک مانند بازی پازل، با کشیدن حروف و قرار دادن آنها بر روی نقطه صحیح، کلمه موردنظر را می‌سازد. نکاتی نیز مانند هجی کردن کلمات توسط گوینده بازی به‌صورت راهنمایی در اختیار کودک قرار می‌گیرد. در پایان هر مرحله برای یادگیری بیشتر می‎توان با کلمات تمرین شده جمله ساخت و انیمیشنی کوتاه مرتبط با جمله پخش می‌شود. کودک در محیطی سرگرم‌کننده و تعاملی، آوای هر حرف و املای کلمات را می‌آموزد. بازی‌های دیگری نیز برای آموزش کودکان از این ناشر منتشرشده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.9 iOS در تاریخ 98/08/16 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی با کمک انیمیشن و صداگذاری، در فضایی مملو از رنگ‌های زیبا و زنده آموزش می‌دهد. در صورت یافتن کلمات صحیح گوینده بازیکن را تشویق می‌نماید.

مصرف گرایی

سه مرحله از تمامی مراحل این بازی به‌صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‌گیرد و برای در اختیار داشتن مجموعه اولیه (30 مرحله) پرداخت 9.99 $ نیاز است و برای دسترسی داشتن به تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 20.99$ لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 46
حداقل نیازمندی اندروید 5.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.9
واحد پول رایگان
ناشر Originator Inc
سال انتشار 2014
دنیای واقعی

والدین می‌توانند با استفاده از بازی یافتن کلمات هم‌قافیه (مانند درد و مرد) این بازی را برای کودکان فارسی زبان خود شبیه‌سازی کنند‌ و او را در یادگیری بیشتر الفبا و لغات جدید یاری نمایند.