Endless Wordplay

thumbnail
۹ سال به بالا
۴ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت لغات از حروف ارائه‌شده و هجی کردن لغات به‌ زبان انگلیسی

سال: 2014
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان بازی با کشیدن انگشت کودک بر روی صفحه بازی و قرار دادن حروف در جای مناسب خود، انجام می‌شود. برخی از جملات ساخته‌شده اندکی طولانی‎اند که می‌تواند برای کودکان خردسال گیج‌کننده باشد و همچنین تمامی آموزش‌ها و لغات به زبان انگلیسی است که همراهی والدین برای ترجمه و آموزش مفاهیم به کودک را نیاز دارد.
  این بازی 90 مرحله دارد که کودک طی آن با حروف آشنا می‎شود و کلمات جدید می‎آموزد و دامنه واژگان خود را افزایش می‎دهد. کودکان با قرار دادن حروف به‌هم‌ریخته املای کلمات را نیز تمرین می‎کنند. استفاده از کلمات هم‌قافیه و دیدن کلمات و حروف به یادگیری هر چه‌بهتر کودک کمک خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی به کودکان کمک می‌کند تا با گروه‌بندی حروفی که بازی در اختیار آنها قرار می‌دهد لغات انگلیسی با شباهت‌های املایی را بسازند. هر مرحله با ساخت سه کلمه هم‌قافیه مانند cat و bat همراه است. شخصیت بازی یک روبات است که برای برقراری ارتباط مؤثر با کودک طراحی‌شده است و حروفی را به‌طور نامنظم در صفحه بازی قرار می‌دهد که کودک مانند بازی پازل، با کشیدن حروف و قرار دادن آنها بر روی نقطه صحیح، کلمه موردنظر را می‌سازد. نکاتی نیز مانند هجی کردن کلمات توسط گوینده بازی به‌صورت راهنمایی در اختیار کودک قرار می‌گیرد. در پایان هر مرحله برای یادگیری بیشتر می‎توان با کلمات تمرین شده جمله ساخت و انیمیشنی کوتاه مرتبط با جمله پخش می‌شود. کودک در محیطی سرگرم‌کننده و تعاملی، آوای هر حرف و املای کلمات را می‌آموزد. بازی‌های دیگری نیز برای آموزش کودکان از این ناشر منتشرشده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.9 iOS در تاریخ 98/08/16 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی با کمک انیمیشن و صداگذاری، در فضایی مملو از رنگ‌های زیبا و زنده آموزش می‌دهد. در صورت یافتن کلمات صحیح گوینده بازیکن را تشویق می‌نماید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  سه مرحله از تمامی مراحل این بازی به‌صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‌گیرد و برای در اختیار داشتن مجموعه اولیه (30 مرحله) پرداخت 9.99 $ نیاز است و برای دسترسی داشتن به تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 20.99$ لازم است.

  دنیای واقعی

  والدین می‌توانند با استفاده از بازی یافتن کلمات هم‌قافیه (مانند درد و مرد) این بازی را برای کودکان فارسی زبان خود شبیه‌سازی کنند‌ و او را در یادگیری بیشتر الفبا و لغات جدید یاری نمایند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Originator Inc
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان