English Conversations

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

آموزش جملات محاوره‌ای متداول و کارآمد انگلیسی

ناشر: YeuLam سال انتشار: 2017

English Conversations

12+

آموزش جملات محاوره‌ای متداول و کارآمد انگلیسی

ناشر: YeuLam

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این برنامه به نوجوانانی که تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند کمک می‎کند تا مهارت درک مطلب، مکالمه و شنیدار زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند. همچنین با تمرین مکالمه‎های متداول در هر موقعیت خاص به نوجوانان کمک می‏کند تا در کنار تسلط بیشتر اعتمادبه‌نفس کافی برای استفاده از این مهارت زبانی خود را افزایش دهند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در تجربه‌ی اول، نوجوانان احتمالاً دچار سردرگمی می‎شوند و به علت نبود شفافیت کافی در روش کار با برنامه و هدف آموزشی آن ارتباط مناسبی برقرار نمی‎شود. مدل آموزشی برای این برنامه وجود ندارد و تنها با تمرین و تکرار مفاهیم آموزش داده می‎شوند که به یادگیری راحت‎تر مطالب نیز کمکی نمی‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه با هدف آموزش زبان انگلیسی‌ ساخته‌شده است و به بهبود سطح زبانی نوجوانان کمک می‎کند. وجود 25 نوع دسته‎بندی متفاوت به بازیکنان اجازه می‎دهد تا در موقعیت‎های مختلف به تمرین زبان انگلیسی بپردازند. در ابتدا موضوعات مختلف بر روی دسته‎هایی تحت عناوین رستوران، ملاقات، دانشگاه و ... نمایش داده می‎شود تا برحسب نیاز و علاقه‎مندی نوجوانان موضوع موردنظر خود را انتخاب کنند. سپس با انتخاب هر موضوع سه نمونه مختلف از گفت‎وگوهای متداول موقعیت انتخاب‌شده نمایش داده می‎شود که هم به‌صورت نوشتاری و هم به‌صورت صوتی قابل‌استفاده است. نوجوانان بعد از شنیدن و یا خواندن متن می‎توانند برای تمرین بیشتر صدای خود را ضبط کرده و متوجه تفاوت تلفظی خود با اصل جمله شوند و در صورت لزوم آن را اصلاح کنند. این برنامه تنها با اتصال دائمی به اینترنت قابل‌استفاده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.9 Android در تاریخ 97/09/17 بعد از کار با برنامه به شکل کامل، نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی گرافیکی بی‌کیفیت در کنار منوی شلوغ و پر گزینه محیط برنامه را لذت‎بخش نکرده است. همچنین نبود موسیقی متن یا هیچ نوع صدایی در متن بازی فضایی خشک و غیر جذاب را ایجاد کرده است.

حریم خصوصی

استفاده از این برنامه نیاز به اینترنت دارد. همچنین دسترسی میکروفون دستگاه برای ضبط صدا اجباری است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 11
نسخه تست شده روی اندروید 1.9
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر YeuLam
سال انتشار 2017