Eternal Cannon Incremental

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۷ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
دفاع از قلمرو و مبارزه با حریفان مکعبی در محیطی فانتزی
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  گزینه‌های قابل‌استفاده‌ی بازیکن در اطراف صفحه‌ی بازی پراکنده‌شده‌اند اما به علت حذف گزینه‌های اضافی مشکلی ایجاد نمی‌کند. نحوه‌ی انجام بازی در ابتدای شروع به بازیکن آموزش داده می‌شود. تسلط به زبان انگلیسی می‌تواند به درک بهتر بازیکن کمک کند به همین جهت برای کودکان ناآشنا به این زبان همراهی والدین می‎تواند کمک کننده باشد.
  به علت وجود وسایلی همچون توپ جنگی، بمب‌های آتشین و از این دسته قابلیت‌هاT شکل‌ کارتونی برنامه خشن شده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی، بازیکن باید از قلعه و قلمرو خود در مقابل نیروهای مکعبی شکل دشمن حفاظت کنند. بازیکن با استفاده از توپ جنگی (با شلیک خودکار) و تیراندازی رعدوبرقی توسط بازیکن به حریف خود حمله می‎کند. در بخش پایینی قلعه سیستم‌های دفاعی، حمله‌ای، قابلیت‌های ویژه و فروشگاه بازی تعبیه‌شده و در هرکدام از آنها گزینه‌هایی مربوط به همان بخش قرارگرفته است. به‌طور مثال در بخش حمله با استفاده از سکه‌های به دست آمده بازیکن می‎تواند تجهیزات جنگی خود را به روز کند یا در قسمت قابلیت‌های ویژه قدرت‌هایی همچون یخ زدن حریف یا بمب‌های آتشی به دست آورد. عمل مبارزه و وسایل مربوط به آن (همچون توپ جنگی و تیر رعدوبرقی) خشونتی را ضمیمه‎ی محتوای کارتونی بازی کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/30 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.6.2 است.

  کیفیت

  تنوع بالای پس‌زمینه‌ها و به کاربردن رنگ‌های شاد و تصاویر فانتزی یکنواختی بازی را از بین برده و موسیقی و صداگذاری‌ها هماهنگ با سبک و حرکات بازی است. این بازی در سال 2019 به‌عنوان منتخب جایزه Indie بوده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  برای دریافت سکه و الماس خرید درون برنامه‌ای وجود دارد. بازی برای پیوستن به لینک‌های ارتباطی همچون اینستاگرام، توئیتر و فیس‌بوک جوایزی برای بازیکن قرار داده است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  در ابتدای بازی نام بازیکن پرسیده می‌شود. لینک‎های ارتباطی با شبکه‎های اجتماعی در بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸