Evernote

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

یادداشت برداری و مدیریت اطلاعات در فضای مجازی شخصی

ناشر: Evernote سال انتشار: 2018

Evernote

12+

یادداشت برداری و مدیریت اطلاعات در فضای مجازی شخصی

ناشر: Evernote

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
برنامه در جهت ایجاد انسجام و نظم در کارهای شخصی کاربرد دارد. دانش‎آموزان می‎توانند با یادداشت‎برداری از مطالب مهم درسی و مرورشان در این برنامه ساختاری طبقه‎بندی شده داشته باشند. قابلیت برنامه‎ریزی کردن و اشتراک‎گذاشتن به دانش‎آموزان کمک می‎کند تا فعالیت‎های درسی خود را مدیریت کنند و از حس اضطراب دوری کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
فضای برنامه با بخش‎بندی‎های کاملو توضیحات تکمیلی هیچ جای ابهامی برای کاربر باقی نگذاشته است. البته رسیدن به سیستمی کاربردی برای هر فرد به زمان نیاز دارد.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه ابزاری برای مدیریت اطلاعات و پروژه‎ها است که کاربر در آن اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت یادداشت‎‎های تایپ شده یا نوشته شده به قلم خودش ذخیره می‎کند. دانش‌آموزان می‎توانند به جای متن، تصویر یا فایل‎های مختلف را در هر بخش ذخیره کنند و برچسب‎هایی با رنگ‎های مختلف به هر نوشته و فایل اختصاص دهند تا در آینده و در زمان نیاز راحت‎تر پیدایشان کنند. این برنامه قابلیت جست‎وجو در فایل‎ها، همگام‎سازی اطلاعات، تغییر فرمت فایل خروجی و اشتراک‎گذاری دارد. دانش‎آموزان از این برنامه برای مدیریت فعالیت‎ها و مرور درس‎هایشان استفاده می‎کنند تا کنترل بهتری بر روی کارهایشان داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 8.24.2 iOS در تاریخ 98/08/17 نوشته‎شده است.

مصرف گرایی

برای در اختیار داشتن امکاناتی مانند استفاده از فایل‎ها به صورت آفلاین، یافتن مطالب مرتبط در یادداشت‎ها و ... پرداخت مبلغ 69.99$ به صورت سالانه و 7.99$ به صورت ماهیانه الزامی است.

حریم خصوصی

برای ورود به برنامه آدرس ایمیل یا حساب کاربری گوگل لازم است. برای ضمیمه کردن فایل‎های صوتی و تصویری، اجازه‎ی کاربر برای دسترسی به میکروفون و دوربین مورد نیاز است. برنامه لینکی در فیس‎بوک و توییتر دارد و دسترسی به اینترنت برای در اختیار داشتن فایل‎های ذخیره شده و اشتراک‎گذاری الزامی است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 8.24.2
واحد پول رایگان
ناشر Evernote
سال انتشار 2018