Evernote

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یادداشت برداری و مدیریت اطلاعات در فضای مجازی شخصی

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فضای برنامه با بخش‎بندی‎های کاملو توضیحات تکمیلی هیچ جای ابهامی برای کاربر باقی نگذاشته است. البته رسیدن به سیستمی کاربردی برای هر فرد به زمان نیاز دارد.
  برنامه در جهت ایجاد انسجام و نظم در کارهای شخصی کاربرد دارد. دانش‎آموزان می‎توانند با یادداشت‎برداری از مطالب مهم درسی و مرورشان در این برنامه ساختاری طبقه‎بندی شده داشته باشند. قابلیت برنامه‎ریزی کردن و اشتراک‎گذاشتن به دانش‎آموزان کمک می‎کند تا فعالیت‎های درسی خود را مدیریت کنند و از حس اضطراب دوری کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه ابزاری برای مدیریت اطلاعات و پروژه‎ها است که کاربر در آن اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت یادداشت‎‎های تایپ شده یا نوشته شده به قلم خودش ذخیره می‎کند. دانش‌آموزان می‎توانند به جای متن، تصویر یا فایل‎های مختلف را در هر بخش ذخیره کنند و برچسب‎هایی با رنگ‎های مختلف به هر نوشته و فایل اختصاص دهند تا در آینده و در زمان نیاز راحت‎تر پیدایشان کنند. این برنامه قابلیت جست‎وجو در فایل‎ها، همگام‎سازی اطلاعات، تغییر فرمت فایل خروجی و اشتراک‎گذاری دارد. دانش‎آموزان از این برنامه برای مدیریت فعالیت‎ها و مرور درس‎هایشان استفاده می‎کنند تا کنترل بهتری بر روی کارهایشان داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 8.24.2 iOS در تاریخ 98/08/17 نوشته‎شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن امکاناتی مانند استفاده از فایل‎ها به صورت آفلاین، یافتن مطالب مرتبط در یادداشت‎ها و … پرداخت مبلغ 69.99$ به صورت سالانه و 7.99$ به صورت ماهیانه الزامی است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای ورود به برنامه آدرس ایمیل یا حساب کاربری گوگل لازم است. برای ضمیمه کردن فایل‎های صوتی و تصویری، اجازه‎ی کاربر برای دسترسی به میکروفون و دوربین مورد نیاز است. برنامه لینکی در فیس‎بوک و توییتر دارد و دسترسی به اینترنت برای در اختیار داشتن فایل‎های ذخیره شده و اشتراک‎گذاری الزامی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۸.۲۴.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Evernote
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان