Eyes: Horror & Scary Monsters

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کاوش در فضایی ترسناک و راز آلود برای کسب امتیاز

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کاوش در یک محیط مملو از شگفتی برای به دست آوردن تمامی کیسه‎ها و پایان بردن مرحله، می تواند در جهان کودکی و نوجوانی معنا‎دار باشد.
  کنترل بازی توسط لمس صفحه‌ی بازی انجام می‌شود. همچنین با کشیدن انگشت در جهت‎های متفاوت بر روی صفحه، زاویه‌ی دید شخصیت تغییر خواهد کرد که یادگیری ساز‎وکار آن برای نوجوانان راحت است. به علت خلق فضای رعب‎آور در بازی نور کافی برای تماشای جزییات وجود ندارد که این امر جستجو جهت به دست آوردن کیسه‎ها و نماد‎های چشم را در عمارت دشوار‎تر کرده ‎است.
  فضای بازی موجب تقویت قدرت تخیل می شود و همچنین عامل اهمیت زمان جهت فرار و انتخاب مسیر مناسب، بازیکن را به تصمیم‌گیری در لحظه تشویق می‎کند.
  شبح بازی یک سر معلق با صورتی خون‌آلود است. انواع صداهایی که موجب افزایش اضطراب بازیکن می شود مانند صدای پیچیده شدن باد در راهروهای تاریک عمارت، تیک تاک ساعت‌، صدای نفس سریع شخصیت در صورت دیدن شبح و غژغژ کردن در‎ها هنگام باز و بسته شدن در بازی وجود دارد و همچنین عامل فرار و پناه بردن به مکانی امن نیز موجب هیجان مضاعف در بازیکن می شود. در صورت گیر افتادن شخصیت توسط شبح تصویر بازی سیاه می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید این بازی Eyes: Scary Thriller – Creepy Horror Game است. این بازی ترسناک، از زاویه دید اول شخص و در عمارتی متروکه انجام می‎شود که در آن بازیکن باید تعداد مشخصی از کیسه‌های تعیین شده را با توجه به سطح دشواری انتخابی خود در بازی، جمع آوری کند. اما شبحی با ظاهری وحشتناک نیز در عمارت حضور دارد که بازیکن تلاش می‎کند قبل از دیده شدن توسط او از عمارت بگریزد. نمادهای به شکل چشم نیز در برخی دیوارهای عمارت قرار گرفته‎اند که به دست آوردن آن‌ها به بازیکن کمک می‎کند تا از مکان قرار گیری شبح برای مدت کوتاهی آگاه شود. این چشم‌ها ابزاری مفید جهت برنامه‎ریزی مسیرها برای فرار محسوب می‎شوند. به دست آوردن تمامی امتیازات مرحله نیازمند سرعت عمل بالا و توجه دقیق بازیکن به فضای بازی است و همچنین عامل حضور یکباره‌ی شبح و تعقیب بازیکن موجب ایجاد فضایی اضطراب آور شده‎ که به طور حتم برای علاقه‎مندان به این سبک از بازی از جذابیت بالایی برخوردار است و در عین حال می‌تواند برای کودکان حساس ترسناک باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 6.0.72 iOS در تاریخ 98/12/2 نوشته‎ شده ‎است.

  کیفیت

  تصویرسازی مکان و شخصیت‎ها در فضای بازی، رعایت جزییات در صداگذاری، موسیقی متن متناسب با داستان بازی و قابلیت مشاهده‌ی دنیای بازی با زوایه دید ۳۶۰ موجب ایجاد فضایی مهیج و اضطراب‎آور شده ‎است که با تم کلی بازی هماهنگی دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  مکان‎های دیگری چون بیمارستان و مدرسه و همچنین حالت‎های متفاوتی چون حضور بالاتر شبح نیز در بازی قرار دارد که برای از حالت قفل بیرون در‎آوردن آن پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 3.99$ لازم است. تبلیغاتی به شکل بنرهایی در بازی نمایش داده می‌شوند که برای حذف آن‌ها پرداخت مبلغ 6.99 $ نیاز است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد که بازیکن می‌تواند عضو آن شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۰.۷۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Paulina Pabis
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان