Fandogh - Amazing Words

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حدس و ساخت کلمات با بهره‎گیری از حروف در هم

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی سازوکار ساده‎ای دارد و به راحتی برای بازیکنان قابل درک است اما حدس کلمات در مراحل بالاتر به علت گسترده شدن جدول و تنوع حروف درهم می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی قرار دارد.
  جریان بازی بر افزایش دایره‎ی لغات و همچنین تقویت تمرکز بازیکنان تأثیر مثبت خواهد ‎داشت.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی «بازی فندق – بازی فکری کلمات» است. بازی در سبک ساخت کلمات از میان حروف به هم ریخته‎ است. در هر مرحله تعدادی حروف در هم وجود دارد. بازیکن با کشیدن انگشت روی صفحه‎ی بازی حروف را به هم متصل و کلمات معنادار می‎سازد و جدول موجود در هر یک از مراحل را کامل می‎کند. نکته‎های کمکی به صورت محدود و رایگان یا نامحدود و با پرداخت هزینه در بازی قرار دارد که کمک خوبی جهت حل جدول‎ها به شمار می‎آیند. جریان بازی بر گسترده شدن دایره‎ی لغات و تقویت تمرکز بازیکنان تأثیر خواهد ‎داشت. بازیکنان می‎توانند برای در اختیار داشتن کمک دوستان خود در حل جدول آن‎ها را از طریق پیام کوتاه یا شبکه‎های پیام‎رسان دیگر مانند واتس‎اپ آن‎ها به بازی دعوت کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.30 در تاریخ 99/03/12 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی از تصویر یک جدول که در هر مرحله تعداد خانه‎های متفاوتی دارد و حروف درهم تشکیل شده‎ است. صدا و موسیقی در بازی وجود دارد که در بخش تنظیمات قابل قطع کردن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت به دست آوردن سکه برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن نکته‎های کمکی حداقل مبلغ 1000 تومان لازم است.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند تعدادی از حروف الفبا را در اختیار کودک خود قرار داده و کودک کلمات متفاوتی را از حروف ارائه شده بسازد و بر دایره‎ی واژگانش بیفزاید.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر ali shahin
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان