Farm Heroes Saga

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل اشکال رنگی با بهره‎گیری از مهارت تفکر حل مسئله

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک سازو‎کار بازی برای بازیکنان تازه‎کار هم ساده است اما متن‎هایی کوتاه هم کودک را در جریان بازی هدایت می‎کند. کمک‎دهنده‎هایی مثل حذف یک ردیف نیز در بازی وجود دارد.
  مهارت تفکر حل مسئله‎ی کودک با حل کردن پازل‎های بازی تقویت خواهد شد. تصویر اصلی بازی یک مزرعه است و میوه‎ها و سبزیجات متفاوتی در هر پازل نمایش داده می‎شوند والدین می‎توانند نام هر یک از آن‎ها و دیگر محصولات کشاورزی را به کودک خود آموزش دهند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودک در این بازی محور کردن اشکال رنگی در چارچوب پازل را تجربه می‎کند. در هر مرحله از بازی تصاویر متفاوتی از سبزیجات و میوه‎ها وجود دارد و کودک با کنار هم قرار دادن حداقل سه تصویر یکسان در کنار یکدیگر آن‎ها را حذف می‎کند. کودک در هر مرحله باید مأموریتی متفاوت را انجام بدهد اما تعداد حرکات برای انجام آن‎ها محدود است که خود عاملی برای تشویق او به تصمیم‎گیری صحیح در لحظه است. با اتصال به اینترنت امتیازات تمامی کاربران در دسترس خواهد بود که به همراه فضای بسیار رنگارنگ بازی باعث ایجاد محیطی متنوع و هیجان‎انگیز شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 5.46.5 iOS در تاریخ 99/07/13 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  تصویر اصلی بازی مزرعه‎ای رنگارنگ است. چمن، درختان و گل‎هایی با رنگ‎ها و اشکال متنوع در طراحی آن وجود دارد. میوه‎ها و سبزیجات پازل‎ها بسیار فانتزی و کودکانه هستند هر یک از آن‎ها چشم دارند و با حرکت‎های متفاوت پلک می‎زنند. موسیقی متن بازی یکنواخت است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‎تواند با پرداخت حداقل مبلغ 1.39$ خرید درون برنامه انجام دهد و امکاناتی مثل حذف یک تصویر خاص را در اختیار داشته باشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای انجام بازی نیاز به دسترسی به اینترنت نیست اما در صورت اتصال بازیکن می‎تواند امتیازات کاربران دیگر را ببیند یا برای آن‎ها امتیاز بفرستد. بازیکن می‎تواند با قرار دادن آدرس ایمیل یا فیس‎بوک خود در پلتفرم بازی حساب کاربری ایجاد کند و روند پیشروی خود را ذخیره کند یا به همراه کاربران دیگر در رویدادهای بازی شرکت کند و امتیاز اضافی کسب کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۵.۴۶.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر King.com Limited
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان