Fern Flower

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
رسیدن به سعادت امتیاز بیشتر با جذب گل سرخ بیشتر در عبور از صخره‎های پرچالش
سال: 2018
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدای بازی توضیح تصویری بسیار کوتاهی قرار دارد که ممکن است برای کودکان دبستانی کمی گنگ به نظر آید. تمرین برای مدت کوتاه به کودک و نوجوان این اجازه را می‎دهد تا بر روی جریان اصلی برنامه تسلط پیدا کند ولی عبور از مسیر‎های باریک و گرفتن گل سرخ قطعاً به تمرین بیشتری نیاز خواهد داشت.
  محتوای بدون پیچیدگی تصویری و ساختار کلی برنامه به کودکان و نوجوانان کمک می‎کند تا تمرکز خود را حفظ کنند و دقت خود را در جریان بازی به چالش بکشند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  نام این برنامه از گل سرخی گرفته‎شده است که برای برخی از فرهنگ‎های اروپایی از ارزش بالایی برخوردار است. هدف از بازی، رسیدن به بالاترین نقطه و کسب بیشترین امتیاز بدون خطا است. بازیکن با چپ و راست زدن بر روی صفحه از صخره‎ی سیاه بالا می‎رود و با دوری از نقاط پرتگاهی تلاش می‎کند نور بیشتری را در طی میسر کسب کند. اگرچه جذب نور بیشتر هیچ تاثیری در رسیدن به گل سرخ ندارد، اما حس رضایت ناشی از جمع‎آوری نور بیشتر باعث می‎شود تا بازیکن خود را به زحمت بیشتری در طی کردن مسیر بیاندازد. در نهایت بازیکن از گل سرخ‎های جمع شده برای باز کردن شخصیت‎های جدید استفاده می‎کند، با وجود این که هیچ تفاوتی بین شخصیت‎ها وجود ندارد. هیچ نوع ساختار انگیزشی در محتوای بازی مشاهده‎نشده است ولی موسیقی متن آرام و ترکیب رنگ‎های متن برنامه به کودکان و نوجوانان کمک می‎کند تا مدتی از فضای هیجان دنیای واقعی به دور باشند و روی یک هدف ساده تمرکز کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.5 Android در تاریخ 98/10/16 نوشته شده است.

  کیفیت

  موسیقی متن آرام این بازی از برجسته‎ترین ویژگی‎های آن در حفظ تمرکز بازیکنان است. رنگ‎های استفاده شده در متن تصاویر اغلب آبی، مشکلی و سفید است و تنها برای طراحی شخصیت‎ها و گل سرخ از رنگ‎های متنوع و گرم استفاده‎شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  برای خرید نورهای بیشتر بسته‎های خرید درون برنامه‎ای از 0.99 دلار تا 4.99 دلار ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  لینک ارتباط با فیس‎بوک و توییتر در تنظیمات قرار دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸