FFBE WAR OF THE VISIONS

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

انتخاب قهرمانان و نبرد با حریفان در دنیای Final Fantasy

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تمامی شخصیت‎های بازی با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده‎اند و اکثر شخصیت‎های خانم بازی مانند شخصیتی با توانایی Lancer پوشش نامناسب دارند.
  در ورود به بازی آموزشی در مورد چگونگی انتخاب قهرمانان و کنترل شخصیت‎ها در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. تسلط بر بازی در انتخاب مناسب قهرمانان نیاز به تجربه‎ دارد. در صورت تمایل بازیکن نبردها به صورت خودکار انجام می‎شود و او تنها عهده‎دار بخش استراتژیک بازی است. بازی گروهی از دشواری بالایی برخوردار است و نیازمند تسلط بالای بازیکن بر بازی است. منوی بازی تا حدی شلوغ است و تبلیغاتی نیز در بازی وجود دارد.
  بازیکنان در جریان بازی با شناسایی محیط و تشکیل چیدمان مناسب از قهرمانان شانس برد خود را در نبرد‎ها افزایش می‎دهند که خود باعث ارتقای مهارت تفکر استراتژیک در آن‎ها خواهد ‎شد.
  محتوای اصلی بازی مبارزه با دشمنان، از بین رفتن شخصیت‎های دشمن با انواع سلاح‎ها مثل شمشیر است اما خشونت بازی کارتونی است و به علت طراحی کوچک شخصیت‌ها صحنه‎های نبرد به‌ طور واضح نمایش داده نمی‌شوند. موسیقی در حال پخش در بازی و مکالمات میان شخصیت‎ها حس خشونت و هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نقش‎آفرینی و استراتژیک در جهان بازی final fantasy brave exvius واقع شده‎ است. بازیکن در ابتدای هر نبرد قهرمانانی را از بین شخصیت‎های موجود بر اساس قدرت و توانایی خاص هر یک مانند قدرت مداوا‎کنندگی انتخاب می‌کند. تشکیل یک گروه متعادل از قهرمانان برای تضمین پیروزی بازیکن در نبرد‎ها ضرورت دارد. نیمی از این بازی استراتژیک و مربوط به انتخاب قهرمانان و نیمی دیگر بر مبنای نبرد است که بازیکن با استفاده‎ی مفید از زمان قبل از شروع نبرد و انتخاب بهترین قهرمان و همچنین در پیش گرفتن تاکتیک مناسب در نبردها پیروزی را برای خود به ارمغان خواهد‎ آورد. بازی به دو صورت گروهی با دیگر کاربران آنلاین و انفرادی قابل‌ اجرا است. اگرچه بازی بر مبنای نبرد است اما تصاویر کوچک بازی مانع از برجسته شدن محتوای خشن به بازیکن شده‎ است. غالب شخصیت‎های خانم بازی پوشش مناسب ندارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.2.1 iOS در تاریخ 99/03/22 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  شخصیت‌ها با تعداد بالا و در توانایی‎های متنوع طراحی‌ شده‌اند. موسیقی و صداگذاری بازی مهیج است. بازی داستانی را در قالب صحبت‎های راوی و‎ مکالمات میان شخصیت‎ها روایت می‎کند که به دو زبان انگلیسی و ژاپنی قابل دسترس بازیکنان است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات به‎دست‎‎آمده در بازی به بازیکنان کمک می‎کند تا قهرمانانی با قدرت‎های بالاتر را در اختیار داشته باشند و همچنین بازیکنان می‎توانند با پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 109.99$ این امکان را سریع‎تر در اختیار داشته باشند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک و توییتر وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر SQUARE ENIX Co., Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان