Fight List - Categories Game

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه‎ی حدس کلمات به صورت آنلاین با حریفان

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در نام کاربری برخی از بازیکنان از الفاظ زشت یا جنسی استفاده شده است.
  ساز‎و‎کار بازی توسط متن‎های کوتاهی به بازیکن آموزش داده می‎شود. حدس لغات در ابتدای هر دور مسابقه آسان و پس از آن نیاز به تفکر بیشتر بازیکن دارد. با توجه به این که بازی به زبان انگلیسی تهیه شده است حدس کلمات برای بازیکنان با دانش ناکافی زبان انگلیسی چالش بیشتری به همراه دارد. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در متن بازی قرار دارد.
  بازی به افزایش اطلاعات عمومی بازیکن کمک خواهد کرد. عامل حدس زدن کلمات در زمان محدود به سرعت‎عمل در تایپ کردن و همچنین فکر کردن بازیکن نیاز دارد. در پایان هر دور مسابقه لیست کلمات به طور کامل به نمایش داده می‎شود که بازیکن می‎تواند با کلمات کمیاب در هر دسته‎بندی آشنا شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی حدس کلمات و نوشتن آن در صفحه‎ی بازی است و به صورت آنلاین میان بازیکن و حریف خود انجام می‎شود. دسته‎بندی‎های مختلفی مثل نام کشور، شهر، وسایل منزل، شخصیت‎های کارتونی و … در بازی وجود دارند. بازیکن با تکیه بر معلومات عمومی خود کلماتی مربوط به دسته‎بندی خواسته شده را حدس زده و در بخش مورد نظر تایپ می‎کند. هر یک از کلمات حدس زده شده با توجه به سطح دشواری آن‎ها امتیاز مخصوص به خود را دارند. هر مسابقه با حریف سه دور دارد که به صورت نوبتی انجام می‎شود و با توجه به امتیازات کسب‎شده‎ی بازیکنان برنده‎ی دو دور از مسابقه برنده‎ی نهایی بازی است. نکات کمکی به صورت محدود نیز در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. بازی به افزایش تمرکز و همچنین تقویت ذهن بازیکنان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.77.0 iOS در تاریخ 98/10/5 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی از نظر گرافیکی فضایی ساده با رنگ هایی محدود دارد اما تنوع بالای دسته بندی‎ها از تکراری شدن بازی ممانعت می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات بسیار زیادی در جریان بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها پرداخت مبلغ 3.99$ و برای در اختیار داشتن نکات کمکی به صورت نامحدود پرداخت حداکثر مبلغ 34.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه‌ای در فیس‎بوک دارد که بازیکن می‎تواند از طریق آن دوستان خود را به بازی دعوت کند. امکان گفت‎و‎گو میان بازیکن و حریف در جریان بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۷۷.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان