Fire Emblem Heroes

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه با حریف توسط قهرمانانی با نیروهای منحصربه‌فرد در محیط‌های نبرد متفاوت

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از شخصیت‌های زن بازی مانند لین دارای پوشش نامناسبی‎اند و ظاهر برخی دیگر از شخصیت‌ها مانند ایک همراه با کلیشه‌های جنسیتی است.
  حرکت و حمله قهرمانان با حرکت ساده‎ی کشیدن انگشت بر روی صفحه بازی انجام می‌شود. پس از وارد شدن به بازی نیاز به بارگذاری حجم سنگینی از اطلاعات بازی وجود دارد و پس از آن بازیکن وارد بخش آموزشی می‌شود.
  چگونگی نبردها و حرکت دادن صحیح قهرمانان با توجه به نیروی منحصربه‌فرد هر یک از آنها حالت شطرنج گونه دارد که سبب ارتقای تفکر استراتژیک در بازیکنان می‌شود. همچنین عامل زمان بزیکن را به تصمیم‌گیری صحیح در لحظه تشویق می‌کند.
  انواع صحنه‌های نبرد و سلاح‌های گوناگون در این بازی وجود دارند. بازی حالت‌های متفاوتی دارد که در یکی از حالت‌های آن شخصیت‌ها در اثر اصابت ضربه‎ی سلاح به‌طور کامل از بین می‌روند و دیگر به بازی برنمی‌گردند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  اساس این بازی مبارزاتی است که در یک نقشه‎ی دو بعدی با گروهی از قهرمانان تحت کنترل بازیکن انجام می‌شود. بازی به شکل نوبتی است و بازیکن در نوبت خود باید یا در نقشه حرکت کند یا به حریف حمله کند. بعد از اقدام بازیکن نوبت حریف می‎شود تا در نهایت یکی از دو طرف نابود شوند. تنوع قهرمانان و توانایی‌های آنها بسیار بالا است و از کمان، شمشیر، جادو و سلاح‌های دیگر برای مبارزه استفاده می‌کنند. استفاده‎ی درست از قهرمانان، در پیش گرفتن استراتژی مناسب و مدیریت صحیح شرایط سبب پیروزی بازیکن در نبرد می‌شود و همچنین بازیکن می‌تواند تجربه بازی گروهی با دیگر کاربران را نیز به‌صورت آنلاین داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.9.0 iOS در تاریخ 98/07/13 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  در هر حمله به دشمن انیمیشنی کوتاه پخش می‌شود که گرافیک زیبایی دارد اما پس از آن گرافیک بازی به‌طور کامل متفاوت می‎شود و کیفیت بالایی ندارد. موسیقی متن بازی و همچنین افکت‌های صوتی حالت قهرمانی دارد و متناسب با محیط نبرد است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‌تواند با سکه‌هایی که در بازی به دست می‌آیند، قهرمانان جدیدی را از حالت قفل بیرون درآورد و توانایی قهرمانان را ارتقا دهد. با پرداخت حداکثر مبلغ 104.99$ پول واقعی به این امکانات دست یابد اما به‌طورکلی این بازی مبتنی بر خرید درون برنامه نیست.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک دارد و بازیکن می‌تواند از طریق آن و یا با قرار دادن آدرس ایمیل خود و ساخت حساب کاربری در پلتفرم نینتندو (شرکت سازنده بازی) دوستان خود را به بازی دعوت نماید و بازی گروهی انجام دهد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۹.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Nintendo Co.,Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان