Fire Emblem Heroes

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

مبارزه با حریف توسط قهرمانانی با نیروهای منحصربه‌فرد در محیط‌های نبرد متفاوت

ناشر: Nintendo Co.,Ltd سال انتشار: 2018

Fire Emblem Heroes

12+

مبارزه با حریف توسط قهرمانانی با نیروهای منحصربه‌فرد در محیط‌های نبرد متفاوت

ناشر: Nintendo Co.,Ltd

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
چگونگی نبردها و حرکت دادن صحیح قهرمانان با توجه به نیروی منحصربه‌فرد هر یک از آنها حالت شطرنج گونه دارد که سبب ارتقای تفکر استراتژیک در بازیکنان می‌شود. همچنین عامل زمان بزیکن را به تصمیم‌گیری صحیح در لحظه تشویق می‌کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
انواع صحنه‌های نبرد و سلاح‌های گوناگون در این بازی وجود دارند. بازی حالت‌های متفاوتی دارد که در یکی از حالت‌های آن شخصیت‌ها در اثر اصابت ضربه‎ی سلاح به‌طور کامل از بین می‌روند و دیگر به بازی برنمی‌گردند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
برخی از شخصیت‌های زن بازی مانند لین دارای پوشش نامناسبی‎اند و ظاهر برخی دیگر از شخصیت‌ها مانند ایک همراه با کلیشه‌های جنسیتی است.
سهولت استفاده
حرکت و حمله قهرمانان با حرکت ساده‎ی کشیدن انگشت بر روی صفحه بازی انجام می‌شود. پس از وارد شدن به بازی نیاز به بارگذاری حجم سنگینی از اطلاعات بازی وجود دارد و پس از آن بازیکن وارد بخش آموزشی می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

اساس این بازی مبارزاتی است که در یک نقشه‎ی دو بعدی با گروهی از قهرمانان تحت کنترل بازیکن انجام می‌شود. بازی به شکل نوبتی است و بازیکن در نوبت خود باید یا در نقشه حرکت کند یا به حریف حمله کند. بعد از اقدام بازیکن نوبت حریف می‎شود تا در نهایت یکی از دو طرف نابود شوند. تنوع قهرمانان و توانایی‌های آنها بسیار بالا است و از کمان، شمشیر، جادو و سلاح‌های دیگر برای مبارزه استفاده می‌کنند. استفاده‎ی درست از قهرمانان، در پیش گرفتن استراتژی مناسب و مدیریت صحیح شرایط سبب پیروزی بازیکن در نبرد می‌شود و همچنین بازیکن می‌تواند تجربه بازی گروهی با دیگر کاربران را نیز به‌صورت آنلاین داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.9.0 iOS در تاریخ 98/07/13 نوشته‎شده است.

کیفیت

در هر حمله به دشمن انیمیشنی کوتاه پخش می‌شود که گرافیک زیبایی دارد اما پس از آن گرافیک بازی به‌طور کامل متفاوت می‎شود و کیفیت بالایی ندارد. موسیقی متن بازی و همچنین افکت‌های صوتی حالت قهرمانی دارد و متناسب با محیط نبرد است.

مصرف گرایی

بازیکن می‌تواند با سکه‌هایی که در بازی به دست می‌آیند، قهرمانان جدیدی را از حالت قفل بیرون درآورد و توانایی قهرمانان را ارتقا دهد. با پرداخت حداکثر مبلغ 104.99$ پول واقعی به این امکانات دست یابد اما به‌طورکلی این بازی مبتنی بر خرید درون برنامه نیست.

حریم خصوصی

بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک دارد و بازیکن می‌تواند از طریق آن و یا با قرار دادن آدرس ایمیل خود و ساخت حساب کاربری در پلتفرم نینتندو (شرکت سازنده بازی) دوستان خود را به بازی دعوت نماید و بازی گروهی انجام دهد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.2 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 3.9.0
واحد پول رایگان
ناشر Nintendo Co.,Ltd
سال انتشار 2018