Fire up

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

باز کردن مسیر با نابودی مربع‌های اعداد

سال: 2017
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی ساده است و پیچیدگی ندارد. پرتاب‎کننده به صورت خودکار شلیک را انجام می‎دهد و تنها کار بازیکن هدایت جهت پرتاب است.
  اعداد چند رقمی روی مربع‎ها بازیکن را با مفهوم کوچک‎تر و بزرگ‎تری آشنا می‎کند. همچنین جمع مربع‎های زده شده امتیاز بازیکن را تشکیل می‎دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی هدایت و کنترل پرتاب‎کننده‎ای خودکار برعهده‎ی بازیکن است و باید به وسیله‎ی این پرتاب‎کننده موانع مربعی شکل رنگارنگ را از بین برد. رنگ هر مربع در واقع میزان قدرت و سختی آن را مشخص می‎کند که از بین بردن موانع قرمز رنگ ریسک بیشتری دارد. در ابتدای مسیر مربع‎ها حالت سکون دارند اما با پیشروی در بازی به حرکت درمی‎آیند تا حدی که دشواری کار با بازی افزایش پیدا کند. رکورد بازیکن در این بازی در واقع جمع اعداد روی مربع‎هایی است که بازیکن آنها را از بین برده و به وسیله ی آن می تواند سرعت و قدرت پرتاب را ارتقا دهد. وجود اعداد چند رقمی روی مربعها می ‎تواند مخاطب را با مفهوم اعداد ریاضی آشنا کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/10/25 نوشته‎شده و برمبنای نسخه‎ی iOS 2.91 است.

  کیفیت

  رنگ پس‎زمینه‎ی بازی به رنگ سیاه بوده و مربع‎های موجود در مسیر به رنگ‎های سبز، زرد، نارنجی و قرمز طراحی شده‎اند و تضاد بین این دو جذابیت بصری بازی را افزایش داده است. موسیقی در بازی وجود ندارد و تنها صداگذاری‎هایی هنگام پرتاب تیر و برخوردش به مربع‎ها به گوش میرسد که یکنواختی آن می‎تواند عامل برهم زدن تمرکز بازیکن باشد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در این بازی خرید درون برنامه‎ای وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۹۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۷