Fishing Life

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

تجربه یک ماهیگیری آرام در مناظر زیبای کارتونی

ناشر: Nexelon inc سال انتشار: 2019

Fishing Life

7+

تجربه یک ماهیگیری آرام در مناظر زیبای کارتونی

ناشر: Nexelon inc

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی عملکرد ساده‌ای دارد. بازیکن باید قلّاب ماهیگیری را با شدت‌ مختلف در آب بیاندازد. آنچه ممکن است سبب سردرگمی بازیکن شود منوی شلوغ، نحوه‎ی استفاده از فروشگاه بازی و نحوه به‌روزرسانی تجهیزات و ذخیره‌سازی در آکواریوم است که در هر بخش دستورالعمل آن به زبان انگلیسی توضیح داده‌شده است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ساده و آرامش‎بخش زندگی پسری را روایت می‎کند که به یاد پدر ماهیگیرش به ماهیگیری می‌رود. بازیکن با قایق چوبی بر روی برکه‌ای مشغول ماهیگیری می‌شود. ماهی‌های متنوعی در برکه قرار دارند و بازیکن در هر مرحله باید ماهی‌های مشخص شده در بالای صفحه را صید کند. بعد از صید هر ماهی می‎توان تصمیم به فروش گرفت؛ آن را در آکواریوم شخصی ذخیره کرد یا به عنوان طعمه برای صید ماهی‌های بزرگ‌تر از آن استفاده کرد. در هر مرحله، قایق تا محدوده‎ی خاصی از برکه اجازه‎ی پیشروی دارد و بعد از انجام چند صید تمامی لوازم ماهیگیری می‌بایست به‌روزرسانی شوند که در این بخش از سکه‎های کسب‎شده باید استفاده کرد. تصاویر پس‌زمینه دائماً در حال تغییرند و با گذر زمان آسمان صبح به غروب و سپس به شبی آرام و پرستاره تبدیل می‌شود. این پویایی با موسیقی آرام متن باعث ایجاد شدن فضایی دلپذیر برای بازیکن می‌شود. برای پیشروی در بازی باید وسایل جدید به‌صورت مداوم از فروشگاه بازی خریداری شود که به علت کافی نبودن سکه‌های کسب‌شده بازیکن دائماً ملزم به دیدن ویدیوهای تبلیغاتی می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 0.0.75 Android در تاریخ 98/04/14 نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی از کیفیت تصویری بالایی برخوردار است. مناظر طبیعی به زیبایی نقاشی شده‌اند و موسیقی زیبا و ملایمی نیز در طول بازی شنیده می‌شود. تصاویر با گذشت زمان تغییر حالت می‌دهند و از روز به شب تبدیل می‌شوند. نحوه‎ی حرکت قایق و همچنین نقاشی ماهی‌ها مجموعه‎ی دلپذیری را به وجود آورده‌اند.

مصرف گرایی

برای دریافت امتیازات بیشتر بازیکن ملزم به دیدن ویدیوهای تبلیغاتی است.

حریم خصوصی

در صورت اجازه بازیکن این بازی به حساب کاربری گوگل وی دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 47
نسخه تست شده روی اندروید 0.0.75
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۹.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Nexelon inc
سال انتشار 2019