Flip & Dive 3D

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شیرجه و چرخیدن شخصیت از تخته‎ی شیرجه در استخر

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برنامه ساز‎و‎کار ساده‎ای دارد اما با پیشروی در هر مرحله ارتفاع تخته‎های شنا به صورت تصاعدی بالا می‎رود و کنترل شخصیت جهت انجام برخی چالش‎ها تا حدی دشوار خواهد شد. پس از گذراندن صحیح پی‎در‎پی چندین مرحله، مرحله‎ای به عنوان جایزه در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که شیرجه از ارتفاع بسیار بالا انجام می‎شود و حضور ابر‎ها مانع از دیده شدن فضای استخر و انجام شیرجه‎ی صحیح خواهد شد.
  شیرجه با زاویه نامناسب موجب سقوط شخصیت روی زمین و پخش شدن گلوله‎های قرمز رنگ که نشان‎دهنده‎ی خون است به اطراف می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Purple Diver است. بازیکن با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی و هدایت شخصیت خود شیرجه زدن از تخته‎ی شیرجه در استخر‎های شنا را تجربه خواهد کرد. در هر مرحله بازیکن با چالش‎های متفاوتی مانند شیرجه زدن عمودی یا تعداد مشخصی چرخش در حین شیرجه و همچنین بالاتر رفتن ارتفاع تخته‎ی شیرجه مواجه است که عدم موفقیت در هریک موجب باخت در مرحله و انجام مجدد آن خواهد شد. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و جهت سرگرمی تهیه شده است و تنها به عکس‎العمل سریع بازیکن در هدایت شخصیت نیاز دارد. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری نیز در جریان بازی قرار دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.5.5 در تاریخ 98/11/2 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  فضای بازی گرافیک مینیمالی دارد و شخصیت اصلی با رنگ بنفش طراحی شده است. حضور داور، نمایش تصویر شخصیت در عمق آب استخر و همچنین صدای پخش شدن آب در هنگام داخل شدن شخصیت در آب موجب تداعی حس واقعی برای بازیکن خواهد شد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان