Flip Master

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پریدن از روی ترامپولین در محیط‎های گوناگون

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدا بازیکن در بخش آموزشی قرار می‎گیرد و اصول بازی را تمرین می‎کند. در شروع پریدن پی‎در‎پی و بدون سقوط دشوار است اما بازیکن با صرف زمان و تمرین بر انجام آن مسلط خواهد شد.
  در صورت سقوط شخصیت هیچ تصویری از جراحت نمایش داده نمی‎شود اما بازی در قالب متن‎هایی به رنگ قرمز به بازیکن تذکر می‎دهد که شخصیت روی شکم یا سر خود سقوط کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن شخصیت خود را برای پریدن از روی ترامپولین هدایت می‎کند. در هر مرحله بازیکن باید با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی پرش‎های پی‎در‎پی انجام دهد و مواظب باشد تا با شکم یا سر خود روی ترامپولین سقوط نکند. هدایت مناسب شخصیت چالش‎برانگیز است به خصوص که در هر مرحله مأموریتی مثل گرفتن بادکنک در آسمان نیز باید انجام شود. بازیکن می‎تواند با حرکت دادن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی حرکات نمایشی مانند پرش به جلو و عقب نیز انجام دهد. هر اندازه مدت زمان پریدن شخصیت بیشتر باشد و دیرتر سقوط کند بازیکن امتیازات بیشتری کسب می‎کند. امتیازات شخصیت‎ها و محیط‎های متنوعی را در اختیار او قرار می‎دهد. بازی برای سرگرمی است و می‎تواند برای علاقه‎مندان به ورزش پرش از ترامپولین جذاب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.1.3 iOS در تاریخ 99/08/4 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  محتوای بازی تنها پرش از روی ترامپولین است اما محیط‎ها و شخصیت‎های متنوعی طراحی شده‎اند تا فضای بازی را از یکنواختی خارج کنند. گاهی شخصیت در حیاط منزلی پرش انجام می‎دهد و گاهی از روی پشت‎بام‎های متفاوت می‎پرد. فضاهایی مشابه به مسابقه با حضور تماشاچیان هم در بازی وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در بازی پخش می‎شود. برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن کمک‎کننده‎ها و شخصیت‎هایی مثل زنان و مردان ورزشکار، سگ و پیرمرد پرداخت حداقل مبلغ 1.39$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی به دسترسی به اینترنت نیاز ندارد اما برای بیشتر کردن امتیازات اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر MotionVolt Games Oy
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان