Flippy Knife

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب وسایل برنده برای رسیدن به هدف‎های متفاوت

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت راهنمای بازی خانمی است که با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده است و روی بدن خود خالکوبی دارد.
  نحوه‎ی انجام بازی ساده است اما پرتاب دقیق چاقو‎ها با چالش بالایی همراه است. چاقو‎ها متفاوت در وزن و شکل هستند و عامل تغییر وزن نیز در پرتاب‎ها محاسبه شده است. به طور مثال چاقوی سنگین‎تر با سرعت کمتری پرتاب می‎شود. بنابراین تسلط بر بازی نیاز به صرف وقت بالای بازیکن در بازی دارد. قفل بودن بسیاری از حالت‎های بازی و روند کند به دست آوردن امتیاز در جریان بازی، بازیکن را به خرید درون برنامه تشویق می‎کند.
  گرافیک بازی فانتزی است اما انواع بسیار متفاوتی از چاقو‎ها و دیگر وسایل برنده مانند شمشیر و تبر در بازی وجود دارند که برخی از آن‎ها ظاهر‎ نایابی دارند. در حالت انفجار بازیکن مجبور به منفجر کردن تی‎ان‎تی است که صدای انفجار و تصویر آتش‎سوزی به وضوح در بازی وجود دارد. برخی مکان‎های اجتماعی مانند مترو در بازی وجود دارد که ممکن است چاقو با آن برخورد کند. جریان بازی ممکن است برخی کودکان را تشویق به بازی با چاقو در دنیای واقعی کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  محوریت این بازی پرتاب چاقو است. بازی در هفت حالت متفاوت مانند منفجر کردن، پرتاب به سمت بالا، امتیازی و هدف‎گیری قابل اجرا است. بازیکن با کشیدن انگشت روی صفحه‎‎ی بازی چاقو را به سمت هدف مورد نظر پرتاب می‎کند. پرتاب‎ها از قانون خاصی پیروی نمی‎کنند و بازیکن قادر به هدف‎گیری دقیق نیز نیست که باعث می‎شود در هر مرحله تعداد بالایی از پرتاب‎ها خطا بروند. با تمام شدن چاقو‎ها بازیکن مجبور به دیدن فیلم‎های تبلیغاتی یا خرید درون برنامه است. خشونت واقع‎گرایانه در بازی وجود ندارد اما انواع وسایل برنده مثل چاقو، تبر و تفنگ نیزه‎دار و همچنین تصاویری از انفجار در بازی نمایش داده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی ‎ 1.9.3.6 iOSو در تاریخ 99/05/1‎ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک بسیار بالایی در طراحی برخوردار است و نقطه‎ی قوت آن تنوع بسیار بالای چاقو‎ها است. مکان‎های متفاوتی با رنگ‎های چشم‎گیر در بازی وجود دارد. موسیقی بازی با تم فیلم‎های وسترن است که حس تیراندازی را به بازیکن القا می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید اشتراک ویژه پرداخت مبلغ 7.99 به صورت هفتگی لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم نیست اما برای افزایش امتیازات و دسترسی به انواع چاقو‎ها اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی لازم است. بازیکن در ابتدا مجبور به قبول کردن قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۳.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر BERESNEV s.r.o.
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان