Flippy Race

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه با قایق موتوری و کسب امتیاز

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعد از شروع هر مرحله قایق به صورت خود‎کار شروع به حرکت می‎کند و بازیکن با لمس صفحه‎ی بازی توسط انگشت خود قایق را به چپ یا راست هدایت می‎کند. در ابتدا کنترل قایق برای کسب تمامی امتیازات و به پایان بردن مسیر دشوار است.
  بازی ریتم سریعی دارد که به همراه تلاش برای اول شدن در مسابقه می‎تواند باعث انتقال حس هیجان به بازیکن شود. در صورت کنترل نامناسب قایق در آب غرق می‎شود یا در خشکی فرود می‎آید و منفجر می‎شود. در صحنه‎ی انفجار آتش‎سوزی وجود ندارد و قایق هم از بین نمی‎رود و تنها برای لحظاتی کوتاه دودی نمایش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی مسابقه‎ میان قایق‎های موتوری است. بازیکن که کنترل یکی از قایق‎ها را برعهده دارد با حرکت دادن قایق خود به سمت چپ و راست مسیر مسابقه را طی و امتیازات موجود را کسب می‎کند. قایق با سرعت زیادی در حال حرکت است و کنترل آن برای خارج نشدن از مسیر کمی دشوار است به خصوص که موانعی مثل بشکه‎ هم در مسیر اضافه خواهند شد. بازیکن با برخورد با موانع در آسمان معلق می‎زند و باید تلاش کند تا فرود مناسبی داشته باشد و در آب غرق نشود یا از مسیر مسابقه خارج نشود. بازی هدف آموزشی ندارد اما بسیار مهیج است و به سرعت عمل و تمرکز بازیکن نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4.3 iOS و در تاریخ 99/05/10 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  محیط بازی یک رودخانه است که اطراف آن به خوبی تصویر‎سازی شده است. پس از گذشت چندین مرحله تصاویر اطراف رودخانه تغییر می‎کند که خود باعث جلوگیری از یکنواختی فضای بازی شده است. صدای موتور قایق در طول مسیر به گوش می‎خورد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در جریان بازی پخش می‎شود که برای حذف آن‎ها پرداخت مبلغ 2.79$ لازم است. بازیکن می‎تواند با پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ خرید درون برنامه انجام دهد و قایق‎هایی با شکل ظاهری متفاوت را در اختیار داشته باشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در توییتر و اینستاگرام دارد. برای افزایش امتیازات اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Ketchapp
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان