Fluffy Fall: Fly Fast to Dodge the Danger

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

هدایت عروسک پشمالو برای عبور از تونل‌های خطرناک

ناشر: WHAT (games) سال انتشار: 2018

Fluffy Fall: Fly Fast to Dodge the Danger

7+

هدایت عروسک پشمالو برای عبور از تونل‌های خطرناک

ناشر: WHAT (games)

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
برخورد عروسک‎ها به معنای انهدامشان و تبدیل‌شدنشان به قطرات آب‌پرتقال است که این تصاویر می‌تواند برای کودکان ناراحت‌کننده باشد. اگرچه بازی خون‎ریزی ندارد ولی هیجان بالا ناشی از حرکت سریع بازی در جریان تونل ممکن است برای کودکان حساس آزاردهنده باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
به علت نبود هیچ‌گونه دستور عمل برای شروع بازی، ممکن است در آغاز بازیکن دچار سردرگمی شود اما با چند بار امتحان متوجه نحوه اجرای آن خواهد شد. بازیکن برای انجام این بازی فقط باید انگشت خود را در جهت مخالف موانع موجود روی صفحه حرکت دهد و با خرید آب‌پرتقال از قسمت منو پشمالوهای جدید تهیه کند. همچنین بازیکن می‌تواند در چالش‌های مختلفی نیز شرکت کند که دستورالعمل هریک در بالای صفحه درج می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

نقش اصلی این بازی عروسکی پشمالو است که از تونلی پرخطر و موانع متحرکت باید عبور کند. بازیکن با کنترل کردن جهت حرکت عروسک باید مانع از بروز هرگونه برخوردی شود و گذر با موفقیت از هر مانع امتیازی به همراه دارد. با جمع‌آوری هرچه بیشتر عروسک‎های بیشتری در اختیار کودک قرار می‎گیرد یا از امتیازها برای خرید آب‌پرتقال و تغذیه عروسک‎ها استفاده می‎شود. این بازی هم به‌صورت رکوردی انجام می‌شود و هم به‌صورت چالش‌های زمانی اجرا می‎شود که شرکت در آنها هم از یکنواختی بازی می‌کاهد و هم تعداد عروسک‎های بیشتری را در اختیار کودک قرار می‌دهد. موانع مسیر شامل دیوارهای آتشین یا یخی، لیزرهای کشنده یا موانع برنده و تیزی گوناگون‎اند که سبب از بین رفتن عروسک می‎شوند. کودکان در این بازی واکنش سریع را تمرین می‎کنند تا برای بروز هر نوع تغییری در مسیر آمادگی بیشتری داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.2.26 در تاریخ 98/02/25 نوشته‌شده است.

کیفیت

در این بازی از شخصیت جذابی استفاده‌شده که تنوع طراحی کارتونی بالایی دارد. طراحی چندین چهره مختلف در دسته‌بندی‌های مختلف از عواملی است که می‌تواند سبب جذابیت بازی باشد همچنین موسیقی انتخابی در متن بازی نیز هیجان‌آور و متناسب با محتوای سرعتی بازی است.

مصرف گرایی

مابین مراحل بازیکن مجبور به دیدن ویدیوهای تبلیغاتی است.

حریم خصوصی

این بازی علاوه بر دسترسی به حساب کاربری گوگل، امکان ساختن، ویرایش کردن و همچنین حذف کردن فعالیت‌هایی که در گوگل پلی انجام می‌شود را از کاربر درخواست می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 70
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.26
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر WHAT (games)
سال انتشار 2018