Flying Arrow

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب پیکان‎ها با اشکال مختلف با هدف کسب امتیاز بیشتر

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی خالی از هر گونه بخش اضافی است. فونت و سایز گزینه‎ها مناسب است و سازوکار انجام بازی تنها با لمس صفحه و کشیدن تیر به جهت دلخواه صورت می‎گیرد و پیچیدگی ندارد.
  زمانی که تیر از کمان پرتاب می‎شود از بالای مناطق مختلفی گذر می‎کند که می‎توانند ویژگی‎های بومی مکان‎هایی مثل وسترن (غرب وحشی)، نظامی، شهری، دریایی (دزدان دریایی) و جنگلی را نمایش دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در دسته بازی‎های رکوردی قرار می‎گیرد و بازیکن باید با کشیدن تیر از کمان و با تنظیم قدرت و ارتفاع پرتاب، بتواند تیر خود را به دورترین مسافت ممکن فرستاده و رکوردی جدید برای خود ثبت کند. بعد از رهاشدن تیر، بازیکن می‎تواند با لمس پایین صفحه جهت آن را تغییر دهد و از برخورد تیر به موانع جلوگیری کند. به میزان عددی که به عنوان رکورد برای بازیکن ثبت می‎شود به بازیکن سکه تعلق می‎گیرد. مسیری که تیر طی می‎کند از مناطق مختلف جغرافیایی اعم از مناطق جنگلی، دریایی و بیابانی و مسکونی تشکیل شده و به‎مرور تغییر می‎کند. بازیکن می‎تواند با استفاده از سکه‎های خود قدرت پرتاب تیر و میزان سکه دریافتی از بازی آفلاین را نیز به‎روز کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/10/07 نوشته شده و برمبنای نسخه iOS 4.4.0 است.

  کیفیت

  پس زمینه‎های بازی با گذشت مسافتی معین پیوسته در حال تغییر است و مناطق مختلفی مثل جنگل، دریا، بیابان و … را با طراحی کارتونی به تصویر کشیده است. هیچگونه موسیقی و صداگذاری برای بازی انجام نشده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۴.۴.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸