Forgotton Anne

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرار‎گیری در سرزمینی اسرارآمیز و پیشروی در داستان بازی بر مبنای انتخاب

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن می‎تواند با قرار دادن خود به جای شخصیت تصمیم‎گیری در شرایط مختلف را تجربه کند. او مجبور به اتخاذ تصمیم در مورد استفاده از نیروی ویژه خود و بازگرداندن اشیا به دنیای زنده‎ها است که در مسیر بازی با غلبه بر تردید‎ها و ترس‎های خود، امید به درستی تصمیم گرفته شده دارد.
  کنترل بازی و حرکت شخصیت ساده است و با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. غالب پازل‎های بازی به راحتی قابل حل هستند اما انجام برخی از پازل‎ها به علت ساختار پیچیده‎ می‎تواند برای برخی بازیکنان چالش‎برانگیز باشد. به علت نبود نقشه در بازی بازیکن ممکن است مسیرهای تکراری را چندین بار طی کند.
  با انتخاب بازیکن از میان گزینه‎های موجود مسیر بازی به صورت متفاوتی پیش می‎رود که در طی آن بازیکن با مفهوم تصمیم‎گیری در شرایط گوناگون و عواقب هر یک از تصمیمات آشنا خواهد ‎شد. شخصیت نیروی بازگرداندن اشیای گمشده را از دنیای اسرار‎آمیز دارد که با توجه به منفی بودن برخی از شخصیت‎ها قدرت قضاوت بازیکن به چالش کشیده می‎شود. حل پازل‎های بازی موجب بهبود مهارت تفکر حل مسئله و تحلیلی در بازیکنان خواهد‎ شد.
  شخصیت با بیدار شدن خود را در سرزمینی عجیب به نام سرزمین فراموش‎شدگان می‎یابد که در آن تمامی اشیا قادر به صحبت کردن هستند و شخصیت نیز دارای نیروهای خاصی چون پرواز کردن است که به همراه نورپردازی تاریک بازی می‎تواند موجب انتقال حس هیجان مضاعف و ترس در برخی بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ماجرا محور، بر اساس انتخاب بازیکن از میان گزینه‎هایی که بازی در اختیار او قرار می‎دهد و مشاهده‎ی عواقب هر یک از تصمیمات پیش می‎رود. بازیکن در نقش دختر جوانی به نام «آن» وارد دنیای سحرآمیزی می‎شود که وسایل گمشده‎ی انسان‎ها مانند لنگه‎ی جوراب یا ساعت، زنده و با شخصیتی منحصر‎به‎فرد وجود دارند. بازی شامل عناصر تعاملی بسیاری است و پازل‎هایی با ساختار متفاوت مثل باز کردن در با قرار دادن اشیا در جایگاه صحیح هریک نیز در بازی قرار دارند که توانایی بازیکنان در حل پازل را به چالش می‎کشد. بخش ابتدایی بازی به صورت رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی آن پرداخت هزینه لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.5.3 iOS در تاریخ 99/03/23 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  طراحی گرافیک بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. بازی با دارا بودن داستانی فراموش نشدنی، شخصیت‎های متنوع، افکت‎های سینمایی مانند تغییر زاویه‎ی دوربین و صداگذاری شخصیت‎ها توسط دوبلورهای مطرح حس تأثیر‎گذاری را به بازیکن منتقل خواهد ‎کرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی قسمت‎های بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Hitcents.com, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان