Forza Street: Tap to Race

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقات ماشین‎سواری در مسیر‎های گوناگون

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تفاوت این بازی با دیگر نسخه‎ها، کنترل بسیار ساده‎ی آن است. بازیکن در این بازی جهت‎گیری انجام نمی‎دهد و تنها با لمس صفحه‎ی بازی با انگشت، ماشین حرکت می‎کند و با برداشتن انگشت ماشین می‎ایستد. این عامل اگرچه برای بازیکنان تازه‎کار مثبت است اما می‎تواند برای بازیکنان دارای آشنایی بیشتر به بازی‎های ماشین‎سواری خسته‎کننده باشد.
  بازیکن در جریان بازی با نام، شکل ظاهری و مدل تعدادی از ماشین‎ها آشنا می‎شود.
  تصاویری از تصادف بدون نمایش جراحت در بازی نمایش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Forza Street: Race. Collect. Compete است. این بازی نسخه‎‎ای از سری بازی‎های Forza است و مثل دیگر نسخه‎های بازی بر مسابقات ماشین‎سواری، تمرکز دارد. بازیکن در نقش یک راننده با انتخاب ماشین خود از دسته‎بندی‎های کلاسیک، سبک قدیمی (retro) و مدرن، در مسابقات متفاوتی که تنها دو ماشین حضور دارند، شرکت می‎کند. بازیکن با برد در هر دور از مسابقه، امتیازاتی به دست می‎آورد که می‎تواند از آن برای در اختیار داشتن ماشین‎های متنوع و ارتقای ماشین‎های خود استفاده کند. صحنه‎هایی از تصادف بدون نمایش آسیب‎دیدگی در بازی وجود دارد. نام و مدل تمامی ماشین‎های موجود در بازی در قالب متن‎های کوتاه برای بازیکن نمایش داده می‎شود که به طور حتم برای بازیکنان علاقه‎مند به دنیای ماشین‎ها جذاب خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 32.1.4 iOS و در تاریخ 99/04/16 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک بسیار بالایی در طراحی برخوردار است. ماشین‎ها مشابه رنگ‎ها و مدل‎های واقعی خود وجود دارند. وجود المان‎هایی مثل طراحی متفاوت مسیر، مسابقه در شب، نورهای نئون، حضور خبرنگاران و صدای موتور ماشین‎ها باعث ایجاد فضایی بسیار مهیج شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون برنامه و ارتقای سریع‎تر ماشین‎ها پرداخت حداقل مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم است. بازیکن می‎تواند با وارد کردن آدرس ایمیل یا حساب کاربری اسکایپ یا شماره تلفن خود در پلتفرم بازی، ماشین‎های کمیابی را در اختیار داشته باشد و روند پیشروی خود در بازی را در پلتفرم ذخیره کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳۲.۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Microsoft Corporation
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان