FPS Task Force 2020: New Shooting Games 2020

بررس متن: حامد داوری

16+

بازی در نقش یک فرمانده‎ی نظامی و انجام مأموریت‎های محول‎شده

ناشر: Games Envision سال انتشار: 2019

FPS Task Force 2020: New Shooting Games 2020

16+

بازی در نقش یک فرمانده‎ی نظامی و انجام مأموریت‎های محول‎شده

ناشر: Games Envision

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن باید از تمام توانایی‎های شخصیت خود در میدان نبرد استفاده کند و در صورت لزوم تاکتیک دفاعی یا حمله در پیش بگیرد. همچنین بازیکن می‎تواند در حین عملیات سلاح خود را با توجه به شرایط جنگی پیش‎رو تغییر دهد. تمامی این عوامل موجب ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
وجود سلاح‎های گرم متنوع و نمایش صحنه‎های تیراندازی، مرگ افراد و نمایش خون‎ریزی هنگام برخورد تیر مواردی هستند که ویژگی ترس و خشونت را در بازی برجسته کرده‎اند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی انجام بازی و چگونگی کار با منو آموزش داده نمی‎شود اما کار کردن با آن برای نوجوانان پیچیدگی ندارد. دکمه‎ی تیراندازی و حرکت شخصیت در دو طرف صفحه‎ی بازی وجود دارد. با لمس آن‎ها تیراندازی انجام می‎شود و شخصیت بازی به جهات مختلف حرکت می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در نقش یک فرمانده‎ی نظامی این بازی هیجانی و تیراندازی را انجام می‎دهد. او باید در هر مرحله با تعداد مشخصی از دشمنان مبارزه کرده و آن‎ها را نابود کند. مکان دشمنان روی نقشه‎ی‎ بازی با رنگ قرمز مشخص‎ شده است. بازیکن باید به محل قرار‎گیری دشمن رفته و آن‎ها را با استفاده از مهارت تفکر استراتژیک خود نابود کند و همچنین مواظب حمله‎ی دشمن نیز باشد. انجام صحیح مأموریت‎ها سکه و شمش‎هایی را به عنوان پاداش همراه خواهد داشت. بازیکن با استفاده از آن‎ها می‎تواند سلاح خود را تغییر داده و سلاح‎های پرقدرت‎تر و مخرب‎تری را در اختیار داشته باشد. انرژی بازیکن نیز به صورت نواری در بالای صفحه نمایش داده می‎شود. در صورت صدمه دیدن از مقدار نوار کم می‎شود و با تمام شدن آن بازیکن در مرحله بازنده خواهد شد. وجود سلاح‎های گرم مختلف و نمایش خون‎ریزی در هنگام مرگ انتقال حس ترس و خشونت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android ‎2.4 در تاریخ 99/05/12 نوشته شده است.

کیفیت

بازی به صورت اول شخص و در محیطی جنگلی طراحی شده است. تصویر‎سازی تصاویر و پس‎زمینه‎ها به واقعیت نزدیک هستند. در طول بازی صداگذاری‎هایی مثل راه رفتن به خوبی انجام شده است و با حرکاتی که انجام می‎شود هماهنگ است. موسیقی که در هنگام کار کردن با منو نیز پخش می‎شود متناسب با سبک هیجانی بازی است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 33
نسخه تست شده روی اندروید 2.4
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Games Envision
سال انتشار 2019