FPS Task Force 2020: New Shooting Games 2020

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بازی در نقش یک فرمانده‎ی نظامی و انجام مأموریت‎های محول‎شده

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی انجام بازی و چگونگی کار با منو آموزش داده نمی‎شود اما کار کردن با آن برای نوجوانان پیچیدگی ندارد. دکمه‎ی تیراندازی و حرکت شخصیت در دو طرف صفحه‎ی بازی وجود دارد. با لمس آن‎ها تیراندازی انجام می‎شود و شخصیت بازی به جهات مختلف حرکت می‎کند.
  بازیکن باید از تمام توانایی‎های شخصیت خود در میدان نبرد استفاده کند و در صورت لزوم تاکتیک دفاعی یا حمله در پیش بگیرد. همچنین بازیکن می‎تواند در حین عملیات سلاح خود را با توجه به شرایط جنگی پیش‎رو تغییر دهد. تمامی این عوامل موجب ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد شد.
  وجود سلاح‎های گرم متنوع و نمایش صحنه‎های تیراندازی، مرگ افراد و نمایش خون‎ریزی هنگام برخورد تیر مواردی هستند که ویژگی ترس و خشونت را در بازی برجسته کرده‎اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در نقش یک فرمانده‎ی نظامی این بازی هیجانی و تیراندازی را انجام می‎دهد. او باید در هر مرحله با تعداد مشخصی از دشمنان مبارزه کرده و آن‎ها را نابود کند. مکان دشمنان روی نقشه‎ی‎ بازی با رنگ قرمز مشخص‎ شده است. بازیکن باید به محل قرار‎گیری دشمن رفته و آن‎ها را با استفاده از مهارت تفکر استراتژیک خود نابود کند و همچنین مواظب حمله‎ی دشمن نیز باشد. انجام صحیح مأموریت‎ها سکه و شمش‎هایی را به عنوان پاداش همراه خواهد داشت. بازیکن با استفاده از آن‎ها می‎تواند سلاح خود را تغییر داده و سلاح‎های پرقدرت‎تر و مخرب‎تری را در اختیار داشته باشد. انرژی بازیکن نیز به صورت نواری در بالای صفحه نمایش داده می‎شود. در صورت صدمه دیدن از مقدار نوار کم می‎شود و با تمام شدن آن بازیکن در مرحله بازنده خواهد شد. وجود سلاح‎های گرم مختلف و نمایش خون‎ریزی در هنگام مرگ انتقال حس ترس و خشونت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android ‎2.4 در تاریخ 99/05/12 نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی به صورت اول شخص و در محیطی جنگلی طراحی شده است. تصویر‎سازی تصاویر و پس‎زمینه‎ها به واقعیت نزدیک هستند. در طول بازی صداگذاری‎هایی مثل راه رفتن به خوبی انجام شده است و با حرکاتی که انجام می‎شود هماهنگ است. موسیقی که در هنگام کار کردن با منو نیز پخش می‎شود متناسب با سبک هیجانی بازی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۴
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Games Envision
  سال انتشار ۲۰۱۹