Free Domino Puzzles App for Kids, Toddlers and Babies - Kid Game - Toddler Wooden Puzzle Dominos - Baby Lite

thumbnail
۷ سال به بالا
۴ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرار دادن رنگ‎های مشابه در کنار یکدیگر در قالب بازی دومینو

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با کشیدن هر کدام از اشکال توسط انگشت کودک بر صفحه بازی انجام می‎شود. با پیشروی در مراحل، سطح دشواری بازی با افزایش تعداد اشکال بالاتر می‎رود که همراهی والدین با کودک برای توضیح ساختار بازی لازم است.
  در کنار هم قرار دادن مثلث‎ها با توجه به رنگ هر کدام از وجه‎ها به کودک کمک می‎کند تا تشابه و اختلاف را در شکل‎ها مشاهده و درک کند. بازی به افزایش دقت در جزییات و همچنین شناخت فرم و رنگ در کودکان کمک خواهد کرد. بر روی مثلث‎ها اشکالی چون قایق و پرنده نیز وجود دارند که اگرچه در جریان بازی نقش ندارند اما کودک می‎تواند با نام هر یک نیز آشنا شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی مشابهی برای بازی دومینو است و در ساختار آن از مثلث‎هایی که تفاوت آنها در رنگ وجه‎های هر یک است استفاده شده. کودک با کنار هم قرار دادن مثلث‎ها با توجه به رنگ‎های مشابه هر وجه، هر مرحله را به پایان می‎رساند. با بالا رفتن مراحل درجه دشواری آنها نیز افزایش می‎یابد. تعدادی از مراحل رایگان‌اند و برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغی لازم است. جریان بازی به تقویت مهارت شناختی و توانایی حل مسئله در کودکان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.2iOS در تاریخ 98/01/12 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی فضای ساده‎ای دارد که از اشکال همسان و تنها متفاوت در رنگ تهیه شده‎ که خود موجب جلب تمرکز کودک خواهد شد. الگوهای متفاوت هر مرحله، از تکراری شدن فضای بازی جلوگیری کرده‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 1.99$ لازم است. بخشی در صفحه‌ی ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند اشکالی را با رنگ‎های متفاوت، بر روی کاغذ کشیده و جریان بازی را برای کودک بازسازی کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان