Fruits Cut 3D

بررس متن: پریا کنکاشور

5+

قطع کردن میوه‌ها بدون هیچ قاعده و هدفی

ناشر: STUDIO GAMES MOBILE سال انتشار: 2017

Fruits Cut 3D

5+

قطع کردن میوه‌ها بدون هیچ قاعده و هدفی

ناشر: STUDIO GAMES MOBILE

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودک می‌تواند با شکل انواع میوه‌ها آشنا شود و همچنین در محدودیت زمانی قدرت تمرکز خود را بالا ببرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار بازی بسیار ساده است و حتی کودکان پیش از دبستان نیز بدون کمک مستقیم والدین می‎توانند بر روی روش کار بازی تسلط پیدا کنند. تنها با کشیدن انگشت بر روی صفحه‎ی نمایش میوه‎ها به دو قطعه نصف می‎شود و نیازی به انجام حرکت به خصوصی وجود ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‌های سرگرمی و تفریحی است که به چهار بخش متفاوت تقسیم‌شده است. بخش اول، بخش کلاسیک، با هدف قطع میوه‎ها بدون لمس بمب‎ها طراحی‌شده است و در صورت لمس بمب‌ها بازی تمام می‌شود. در بخش بعدی بازیکن باید فقط میوه‌های خاصی که در تصویر نمایش داده می‎شود را قطع کند. قسمت بعدی بازی با محدودیت زمان است و باید در زمانی مشخص بیشترین مقدار میوه قطع شود. در بخش نهایی، میوه‌ها به‌صورت متوالی نمایش داده می‌شوند که دقیقاً باید به همان ترتیب قطع شوند. ساختار این بازی بر مبنای شکستن رکورد قبلی خود بازیکن قرار دارد و هیچ عامل انگیزشی بیرونی در بازی وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 6.6.671 Android در تاریخ 97/11/16 نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی به‌صورت سه‌بعدی طراحی‌شده و همه تصاویر از کیفیت بالایی برخوردارند. طراحی شکل میوه‌ها به واقعیت نزدیک است و همچنین نحوه قطع کردن آنها به‌وسیله‎ی چاقو به‌خوبی ترسیم‌شده است. استفاده از رنگ‌های متنوع و همچنین استفاده از انواع میوه‌های فانتزی فضای جذاب و متنوعی را برای بازیکن ایجاد کرده است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 5
نسخه تست شده روی اندروید 6.6.671
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر STUDIO GAMES MOBILE
سال انتشار 2017