Fruity Battles

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

اتحاد میوه‌ها علیه دشمنانشان و جنگیدن با آنها

ناشر: TOD Studio سال انتشار: 2018

Fruity Battles

12+

اتحاد میوه‌ها علیه دشمنانشان و جنگیدن با آنها

ناشر: TOD Studio

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
نوجوانان در این برنامه مفاهیم رهبری و تسلط داشتن بر امور را تجربه می‎کنند. تضاد بین ساختار کارتونی و محتوای جدی بازی به نوجوانانی که در حال گذر و دور شدن از دوران کودکی‎اند کمک می‎کند تا ارتباط بهتری با بازی برقرار کنند و نه حس کودکانه بودن محتوا را داشته باشند و نه بیش از اندازه در محیط استراتژی و جدی قرار بگیرند.
محتوای آموزشی
در این بازی اهمیت انجام کار گروهی همچنین حس حمایت و اتحاد برای رسیدن به هدف تمرین می‌شود. در این بازی علاوه بر اینکه میزان قدرت هر یک از میوه‌ها باید با معادلات ساده ریاضی برای پیروزی در حمله‌ها محاسبه شوند و نحوه‎ی تفکر استراتژیک و تفکر تحلیلی تمرین می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
به‌جز بخش داستانی که رقابت بین میوه‎ها را نمایش می‎دهد، مابقی بخش‎ها برنامه جنگ ندارند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی در ابتدا نحوه عملکرد پیچیده‌ای ندارد و صرفاً با قرار دادن میوه‌هایی که دارای قدرت تحمل بیشتر، می‌توان در حمله‎ها پیروز شد. اما در مراحل بالاتر طبیعتاً بازی مشکل‌تر می‌شود و نیاز به تحلیل بیشتری پیدا می‌کند در ابتدای بازی به‌صورت کامل نحوه عملکرد هر یک از میوه‌ها نمایش داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی نمونه‌ای از بازی‌های استراتژیک و ایرانی، برای گروه سنی نوجوان است. در این بازی ابتدا داستانی دانشمندی روایت می‎شود که به خاطر اتفاقاتی در دوران کودکی، اقدام به از بین بردن میوه‌ها می‌کند و در طی این اقدام تعدادی از میوه‌ها سمی شده‎اند. بازی از آنجایی هیجان می‎گیرد که میوه‎های سمی تلاش به نابودی سایر میوه‎ها می‎کنند و بازیکن می‌بایست به کمک سایر میوه‌ها دشمنان را از بین ببرد و مزرعه را نجات دهند. رقابت‎ها با حل معادلات ساده ریاضیاتی صورت می‎گیرد و با داشتن برنامه حمله‎ی مناسب به پیروزی می‎انجامد. با گذشتن از مراحل مختلف و بالا رفتن امتیازات امکان شرکت در چالش‌های هفتگی و لیگ‌های مختلف درون برنامه‌ای به بازیکن داده می‌شود. ساختار کارتونی و غیرواقعی بازی تا حدودی موفق شده تا از حجم خشونت نمایش داده‌شده در محتوا بکاهد و تنوع بالای شخصیت‎های بامزه و عجیب هم محیط بازی را شاد و دوستانه‎ کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.7.62 Android در تاریخ 97/11/16 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و صداهای موجود در بازی از کیفیت مناسبی برخوردارند. توجه به جزئیات محیط و همچنین نحوه ترسیم اشکال کارتونی باعث جذابیت بازی برای بازیکن می‌شود. انتخاب موزیک مناسب پس‌زمینه سبب بهبود کیفیت بازی شده است.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود و برقراری ارتباط با اینترنت اجباری است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 45
نسخه تست شده روی اندروید 1.7.6254
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳
واحد پول رایگان
ناشر TOD Studio
سال انتشار 2018