Game of War – Fire Age

بررس متن: پرستو رحیمی

17+ 14 تا 17 با همراهی والدین

گسترش و تقویت قلمرو با حمله کردن به دیگر قلمرو‎ها به صورت آنلاین

ناشر: Addmired , Inc سال انتشار: 2016

Game of War – Fire Age

17+
14 تا 17 با همراهی والدین

گسترش و تقویت قلمرو با حمله کردن به دیگر قلمرو‎ها به صورت آنلاین

ناشر: Addmired , Inc

سال انتشار: 2016

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با توجه به مهارت خود و قدرت تفکر استراتژیک بازی را پیش می‌برد و تمرین کار گروهی به او کمک می‌کند که به موفقیت بیشتر دست پیدا می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‌های نبرد و مبارزه با دشمنان در بازی وجود دارد اما خون و جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‌شود. تصویر برخی قهرمانان بازی مانند بروس خشن و همراه با اسلحه‌ی مختلف است.
گفتار نامناسب
در بازی گروهی، امکان صحبت بین اعضای گروه وجود دارد که در برخی مواقع از کلمات زشت و توهین‌آمیز استفاده می‌شود.
محتوای بزرگسالانه
در ابتدا از بازیکن درخواست می‌شود که در صورت داشتن سن پایین‌تر از 13 سال بازی را انجام ندهد. بعضی از شخصیت‌های زن بازی مانند آتنا دارای پوشش نامناسبی‌اند و همچنین ظاهر شخصیت‌ها با کلیشه‌های جنسیتی همراه است.
سهولت استفاده
سازوکار بازی توسط متن‌هایی کوتاه و پیکان‌هایی جهت‌دار به بازیکن آموزش داده می‌شود یافتن گزینه مناسب برای حمله و در پیش گرفتن استراتژی مناسب نیازمند صرف زمان بیشتر در بازی است. منوی بازی تا حدی شلوغ است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در نقش پادشاه قلمرو خود را می‌سازد و ارتش خود را به وجود می‌آورد. با ساختن مکان‌هایی همچون بیمارستان (برای مداوای مجروحین)، آکادمی (جهت آموزش سربازان) و قلعه (جهت حفاظت از قلمروی خود در برابر حمله دشمنان) قلمرو شخصی گسترش داده می‎شود. بازی به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و قلمروهای کاربران دیگر نیز در نقشه وجود دارد که بازیکن با حمله به آنها و پیروزی در نبرد، به تجهیزات حریف دست پیدا می‎کند و قلمرو خود را ارتقا می‎دهد تا قدرت و جمعیت خود را زیاد کند. همچنین بازیکن می‌تواند با ایجاد اتحاد با سایر بازیکنان به نبرد با دشمنان قوی‌تر بپردازد و آنها را شکست دهد. ساختار این بازی مشابه به بازی Clash of Clans است و ساخت بهینه قلمرو، مدیریت غذا و دیگر منابع و همچنین استراتژی مناسب در نبرد به بازیکن کمک می‌کند که قلمروی قدرتمندی داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.5.18.606 iOS در تاریخ 98/06/24 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی از گرافیک نسبتاً خوبی برخوردار است. طراحی شخصیت‌ها و استفاده از موجودات خیالی مانند اژدها باعث جذابیت بیشتر آن شده است. نقشه بازی ساده و با کیفیت معمولی طراحی شده است.

مصرف گرایی

از سکه‌های به‌ دست‌آمده داخل بازی برای خرید تجهیزات جنگی و تجهیز کردن قهرمانان می‌توان استفاده کرد و همچنین با پرداخت مبالغ مختلف پول واقعی، می‎توان ارتقا داد و باعث افزایش قدرت هجومی یا دفاعی سربازان شد. تبلیغاتی نیز بر روی صفحه بازی وجود دارد

حریم خصوصی

بازیکن می‌تواند کاربران دیگر را به بازی دعوت کند و اطلاعات کاربری در صورت تمایل بازیکن با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شود. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه رسمی در فیس‌بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 4.5.18.606
واحد پول رایگان
ناشر Addmired , Inc
سال انتشار 2016