Gangstar New Orleans

thumbnail
۱۸ سال به بالا

از بین بردن دشمنان در نقش یک گنگستر با استفاده از تیراندازی و رانندگی در شهر

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصاویری از استفاده‎ی سیگار و الکل و همچنین اشاراتی به قاچاق مواد‎ مخدر و روابط جنسی در بازی وجود دارد. اغلب شخصیت‎های زن بازی با پوشش نامناسب و کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده‎اند.
  در گفت‎و‎گوی میان شخصیت‎ها از کلماتی مثل قاتل، لعنتی و از الفاظ جنسی استفاده می‎شود.
  هدایت شخصیت توسط لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود که ساز‎و‎کار آن در ابتدای بازی توسط بخشی آموزشی و متن‎هایی کوتاه به بازیکن آموزش داده می‎شود. حرکت شخصیت در برخی موارد با کندی انجام می‎شود. بازیکن برای از قفل بیرون در آوردن برخی مراحل بازیکن حتماً نیاز به سلاح‎های مخصوصی دارد که در صورت در اختیار نداشتن آن‎ها، او مجبور به خرید درون برنامه یا رانندگی در شهر و انجام مأموریت‎هایی برای به‎ دست آوردن آن‎ها است.
  مبنای اصلی بازی تیر‎اندازی و رانندگی است که در آن صحنه‎های خشن بسیاری مانند زیر گرفتن شخصیت‎ها، آویزان کردن آن‎ها با طناب از مکان‎های مرتفع جهت شکنجه، انفجار ماشین و نمایش انواع سلاح‎ها مانند تفنگ وجود دارد. شخصیت‎ها پس از بین رفتن با صدای درد‎آلود و پخش شدن خون روی زمین می‎افتند. در بازی صحنه‎هایی از حمله‎ی شخصیت به مردم عادی نیز وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در شهر نیو ‎اورلیانز انجام می‎شود و بازیکن در نقش یک گنگستر سعی در از بین بردن سران گروه‌های خلافکارانه برای تصاحب کامل شهر دارد. از بین بردن هر یک و همچنین انجام مأموریت‎هایی که در جریان بازی در اختیار بازیکن قرار داده می‎شود باعث کسب امتیازاتی می‎شود که بازیکن می‎تواند از آن برای ارتقای سلاح و ماشین‎ها و همچنین ساخت و گسترش محل زندگی شخصیت استفاده کند. محتوای اصلی بازی خشونت است و ساختاری مشابه با مجموعه بازی‎های GTA دارد و صحنه‎های بسیاری از تیر‎اندازی، از بین رفتن شخصیت‎ها، زد‎وخورد و انفجار بمب در آن وجود دارد. بازیکن علاوه بر تیر‎اندازی و درگیری تجربه‎ی رانندگی با ماشین، موتور، جت اسکی و … را نیز در بازی خواهد داشت. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8.0 iOS در تاریخ 98/10/21 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی کیفیت نسبتاً خوبی در شخصیت‎پردازی دارد اما شخصیت‎ها در صحنه‎های درگیری گاهی کند عمل می‎کنند و نشانه‎گیری برای تیراندازی به سمت شخصیت اصلی به درستی انجام نمی‎شود که موجب کمتر شدن چالش بازی شده است . گرافیک بازی نسبت به بازی‎های مشابه از نظر یکپارچگی تصاویر کیفیت پایین‎تری دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن برای ارتقای تجهیزات و وسایل نقلیه‎ی شخصیت علاوه بر امتیازات کسب‎شده در بازی می‎تواند با مراجعه به بخش فروشگاه بازی و با پرداخت مبالغی از 1.39 $ تا 27.99 $ نیز این امکانات را در اختیار داشته باشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Gameloft SE
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان