Garbage Pail Kids: The Game

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد با حریفان با استفاده از نیروی قهرمانان کارتی

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‎‌های بازی شکل ظاهری عجیب و تا حدی خنده‎‌دار دارند اما تعدادی کمی از آن‎‌ها ظاهر یا روش حمله‌‎ی نامتعارف و ناپسندی دارند. گوینده‎‌ی بازی خانمی با لحن اغواگرانه است.
  در هر مرحله از بازی توضیحاتی برای راهنمایی بازیکن وجود دارد. سازو‎کار بازی ساده است به خصوص که بازیکن می‎‌تواند نبرد‎ها را در حالت خودکار قرار دهد و دخالتی در جریان آن نداشته باشد. آگاهی بر توانایی‎‌های شخصیت‎‌ها اندکی زمان‌‎بر است و نیاز به انجام مبارزات بیشتر دارد.
  در ابتدای هر نبرد تصویر چندین شخصیت‎ احتمالی دشمن نمایش داده می‌‎شود. بازیکن برای پیروزی باید قهرمانانی متناسب با توانایی حریف را در گروه خود قرار دهد یا در صورت نیاز قبل از شروع هر نبرد توانایی‌‎های شخصیت‎‌های خود را ارتقا دهد. بررسی دشمنان و تصمیم‌‎گیری با توجه به شرایط نبرد مهارت تفکر استراتژیک بازیکنان را تقویت خواهد کرد.
  بازی بر اساس مبارزه طراحی شده است. شخصیت‌‎ها با نیرو‎های خاص خود به یکدیگر حمله می‌‎کنند و سعی در نابودی یکدیگر دارند. صحنه‌‎های مبارزات خشونت یا خونی ندارد و کارت شخصیت‎‌ها پس از نابودی به سرعت ناپدید می‌‎شوند اما ظاهر برخی شخصیت‎‌ها می‌‎تواند برای برخی بازیکنان ترسناک باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی کارتی با دشمنان متفاوت مبارزه خواهد کرد. شخصیت‎‌های بازی در قالب تصاویر روی کارت هستند و اغلبشان ظاهری غیر‎عادی و فانتزی دارند. آن‌‎ها نیرو‎های خاص و دسته‎‌بندی‌‎های متفاوتی مانند مدافع یا حمله‌‎کننده دارند اما در ابتدا توانایی و تعدادشان محدود است. بازیکن در مراحل ابتدایی با هوش مصنوعی بازی می‌جنگد و هر یک از طرفین با ویژگی‎‌هایی مثل پرتاب برق یا ضربه زدن با داس به یکدیگر حمله می‌‎کنند تا به پیروزی برسند اما با رسیدن به مرحله‎‌ی هفت امکان مبارزه با دیگر کاربران آنلاین بازی نیز فراهم می‌‎شود. نبردها به صورت نوبتی انجام می‎‌شوند و بازیکن نقش مهمی در جریان آن‌ها ایفا نمی‌‎کند وظیفه‌‎ی اصلی او چیدمان گروهی متعادل از قهرمانان است که تا حد زیادی به بهر‎ه‌‎گیری از مهارت تفکر استراتژیکش نیاز دارد. گروه برنده الماس‌‎هایی کسب خواهد کرد که می‎‌تواند از آن‌‎ها برای ارتقای شخصیت‌‎های خود و به دست آوردن شخصیت‌‎های جدید‎ استفاده کند. صحنه‌‎ی نبرد‎ها خشونت یا خونی ندارند اما ظاهر برخی شخصیت‎‌ها نامتعارف است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 1.0.82 iOS در تاریخ 99/09/15 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصاویر قهرمانان روی کارت‌‎ها بر اساس شخصیت‎‌های کارت‌‎های بازی به نام Garbage Pail Kids طراحی شده است که این کارت‌‎ها در سال‌‎های گذشته برای بازی در دنیای واقعی مورد استفاده قرار می‌‎گرفته است. تمامی شخصیت‌‎ها ظاهری غیرعادی دارند به طور مثال انسانی با سر هشت‌‎پا یا اسکلتی با موهای بلند از شخصیت‎‌های این بازی هستند. شخصیت‎‌ها بسیار متنوع طراحی شده‌اند و توانایی هر یک نیز متناسب با ظاهر آن است. از شخصیت‌‎های این بازی در انیمیشن‌ها و فیلم‎‌های گوناگون نیز استفاده شده است. نبرد‎ها سیر جذابی دارند و بازیکن را با خود همراه خواهند کرد زیرا که بازیکن شاهد توانایی‌هایی است که او را شگفت‌زده می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون برنامه و دسترسی سریع‌تر به تمامی قهرمانان پرداخت حداقل مبلغ 3.49$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی اتصال به اینترنت نیاز دارد. بازیکن باید با پس از مطالعه‎‌ی قوانین حریم خصوصی بازی با آن موافقت کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۸۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۸۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Reliance Big Entertainment UK Private Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹