Gardenscapes

thumbnail
۹ سال به بالا
۷ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل اشکال رنگی جهت بازسازی یک باغ

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شرح مأموریت‎ها برای بازسازی باغ و سازوکار حل پازل‎ها، در قالب متن‎های کوتاهی برای کودک نمایش داده می‌شود. به علت انگلیسی بودن و تعدد متن‎ها، همراهی والدین با کودک مفید است. در مراحل بالاتر پازل‎ها از ساختار پیچیده‎تری برخوردار هستند که حل آن‎ها می‎تواند برای کودکان چالش‎برانگیز باشد. کودک در هر مرحله مجبور به انجام تعداد زیادی مأموریت است که روند به پایان رساندن هر مرحله را بسیار کند کرده ‎است و می‎تواند باعث خستگی بازیکن از فضای بازی شود.
  بازی تمرین خوبی جهت تقویت تمرکز و مهارت تفکر حل مسئله در کودک است. عامل محدود بودن تعداد حرکات برای حل پازل‎ها کودکان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در قالب پازل اشکال رنگی است. در هر مرحله با قرار گرفتن و محور شدن حداقل سه شکل یک رنگ به‌ صورت خطی در کنار هم شکل‌های جدید جایگزین آن‎ها می‌شوند و بازیکن امتیاز کسب می‎کند. او از امتیازات کسب‌شده برای بازسازی و زیبایی باغ خود با تهیه‎ی مواردی مثل درخت و صندلی استفاده می‎کند. سرعت پایین پیشرفت بازیکن در بازسازی باغ توسط امتیازات به‎دست‎آمده، می‎تواند بازیکنان را به خرید درون برنامه تشویق کند. حل پازل‎ها به تعداد حرکات وابسته است که محدود بودن تعداد حرکات بازیکن را به تصمیم‎گیری در لحظه سوق می‎دهد. بازیکنان می‎توانند میزان پیشرفت خود در بازی را از طریق فیس‎بوک با دوستان به اشتراک بگذارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 4.5.0 در تاریخ 99/04/7 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک خوبی برخوردار است. جزئیات بسیار زیادی مانند منزل، استخر و درختان در بازی طراحی شده ‎است. رنگ‎های استفاده شده بسیار زنده و متناسب با فضای باغ در بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکنان می‎توانند جهت در اختیار داشتن سکه و خرید درون برنامه برای بازسازی سریع‎تر باغ مبالغی از 1.39$ تا 27.99$ را پرداخت کنند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۵.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر PLR Worldwide Sales Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان