GeoKids USA fo Kids

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آشنایی با جغرافیایی ایالات متحده آمریکا

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی تنها با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. پاسخ‎گویی به سؤالات نیازمند اطلاعات عمومی زیاد بازیکن در زمینه‎ی جغرافیا است.
  کودک با بسیاری از اطلاعات جغرافیایی کشور ایالات متحده مانند نام ایالت‎ها، پایتخت هریک، شهرهای مهم، نام کوه‎ها، صحرا، پارک، رودخانه و جنگل با نمایش موقعیت هر یک روی نقشه‎ی جغرافیایی و همچنین جمعیت و پرچم هر کدام از ایالت‎ها آشنا خواهد شد. عامل محدودیت زمان در پاسخ‎گویی به سؤالات کودک را به تفکر و عکس‎العمل سریع تشویق می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودک در این بازی اطلاعاتی در مورد جغرافیای ایالات متحده آمریکا را می‎آموزد. سه حالت متفاوت آموزش، ماجراجویی و چالش در بازی وجود دارد. در حالت آموزش کودک اطلاعاتی در مورد ایالت‎های آمریکا مانند پایتخت و پرچم هر یک، شهر‎ها، مکان‎های تفریحی، رودخانه‎ها و دیگر جاذبه‎های طبیعی در قالب متن‎هایی کوتاه و نمایش مکان صحیح هریک روی نقشه‎ی جغرافیایی را به دست خواهد آورد. در حالت ماجراجویی کودک به سؤالاتی در مورد مطالب آموزش‎دیده پاسخ خواهد داد و حالت چالش در مورد انتخاب صحیح هر یک از مکان‎ها روی نقشه است. پاسخ صحیح به سؤالات امتیازاتی برای کودک به همراه خواهد داشت که می‎تواند از آن برای از قفل خارج کردن دیگر کشور‎ها مانند تونس، نیکاراگوئه و یونان استفاده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.1 iOS در تاریخ 98/11/21 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی تنها از تصویر نقشه‎ی بدون نام ایالات متحده تشکیل شده است. تمامی متن‎های آموزشی در عین اختصار مفید هستند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای از قفل در آوردن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 1.49$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان