Geometry Dash Sub Zero

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رسیدن به انتهای مسیر پر چالش و پرمخاطره با سرعت بالا

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  حرکت مکعب به سمت جلو به‌صورت خودکار است که باعث ساده‎تر شدن کنترل مکعب می‎شود. از سوی دیگر پرش مکرر و موانع ناگهانی ظاهرشده در صفحه‎ی بازی چالش بازی را به‌شدت افزایش داده است. استفاده از بخش تمرینی مراحل به تسلط پیدا کردن بازیکنان بسیار کمک می‎کند.
  مکعب داخل بازی نمی‎میرد، ولی با برخورد به مانع به‌صورت ناگهانی بازی تمام می‏‎شود. محیط و فضای بازی بسیار تاریک و خشن است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نسخه رایگان Geometry Dash و با هدف آن اتمام مسیر بدون برخورد با مانع است. موانع این بازی به‌صورت مثلث‎های جدا و به هم چسبیده و آتش یا تیغه‎ای شکل نمایش داده می‎شوند. سرعت این بازی سرسام‎آور و بسیار بالا است و عدم وجود وقفه در بین مراحل بازی باعث از دست رفتن تمرکز در بازیکنان می‎شود. این بازی سه فصل مشابه ازنظر ساختاری دارد که فقط از منظر ظاهری و درج سختی باهم تفاوت دارند. شخصیت بازی یک مکعب رنگی است که با شروع بازی به‌صورت خودکار حرکت می‎کند و تنها پرش‎های مکعب تحت کنترل بازیکنان قرار دارد. امکان تمرین هر مرحله از بازی وجود دارد تا بازیکن با مسیر آشنا شود و با قرار دادن نقاط حساس به‌صورت خودکار یا دستی تسلط بیشتری بر بازی پیدا کند. ارتباط با شبکه‎های مجازی باعث دریافت جوایز می‎شود. عدم وجود وقفه در پایان و شروع بازی از تأثیرات منفی در تمرکز به شمار می‎آید که درنهایت باعث عصبی شدن کودکان می‎گردد. بااینکه بازی محتوای خشونتی بالایی ندارد، اما سرعت بسیار بالا، گرافیک درهم و موسیقی خشن آن باعث ایجاد شدن تنش در بازیکنان و به‌خصوص کودکان و نوجوانان مضطرب، می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه 1.0 iOS در تاریخ 96/10/14 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ساختار رنگارنگ این بازی در کنار موسیقی هیجانی آن باعث افزایش انرژی و به شوق آمدن بازیکن و درنتیجه برهم خوردن تمرکز می‎شود و به‌مرور بر روی روند بازی تأثیر منفی می‎گذارند. تغییر ناگهانی رنگ و سرعت بازی در میانه راه موجب بروز خطا در زمان‎بندی پرش‎ها و درنهایت باخت بازیکن می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغ بازی‎های مشابه با این برنامه در منو اصلی قرار دارد. لینک نسخه کامل این بازی در منو قرار دارد که به قیمت 1.99 دلار به فروش می‎رود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook، Twitter و Youtube در بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر RobTop Games AB
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان