Glory Ages – Samurais

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

نبرد با دشمنان با هنرهای رزمی ژاپنی در طبیعتی بکر

ناشر: NoTriple-A Games سال انتشار: 2018

Glory Ages – Samurais

12+

نبرد با دشمنان با هنرهای رزمی ژاپنی در طبیعتی بکر

ناشر: NoTriple-A Games

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
این بازی بر مبنای داستان سامورایی‌های ژاپنی طراحی‌شده است و این موضوع در تصاویر پس‌زمینه‎ای، حرکات رزمی بازیکنان و موسیقی متن دیده می‌شود.
ترس و خشونت
بازیکن بعد از رویارویی با دشمنان خود با شمشیر به آنها حمله می‌کند و در حین مبارزه هم خودش و هم دشمنانش زخمی می‌شوند و صحنه‌های خونریزی به نمایش درمی‌آید.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی نحوه استفاده ساده‌ای دارد و چگونگی استفاده از دکمه‌ها در ابتدای بازی به‌صورت مفصل و تمرینی به بازیکنان آموزش داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه بازی شمشیربازی به سبک سامورایی‌های ژاپن است. بازیکن که در نقش سامورایی جنگجو قرار دارد در دشت‌های مختلف به رویارویی با دشمنان می‌رود. نبردها به شکل هنرهای رزمی ژاپن باستان و در دشت‌ها و گندم‌زارهای مختلف اجرا می‌شود. سامورایی در شروع آموزشی از نحوه‎ی کار کردن با دکمه‌های بازی می‌بیند. او می‌تواند به سمت حریف حمله‌ور شود، برای دفاع از خود به عقب بپرد و حمله حریف را برای چند ثانیه متوقف کند. بازی اغلب در حالت دو جنگجو اجرا می‌شود و در برخی مراحل بازیکن باید با چندین جنگجو مبارزه کند. دشمنانی که مقابل بازیکن قرار دارند می‌توانند حرکات بازیکن را شناسایی کنند و طبق آن واکنش نشان دهند. آنها به سمت بازیکن حمله‌ور می‌شوند و حتی می‌توانند حملات او را برای چند ثانیه متوقف کنند. این بازی شکل اجرای ثابتی دارد و با پیشروی در مراحل، به‌ جز تغییر در آب‌وهوای، تصویر پس‌زمینه تغییرات چندانی ندارد. این بازی دارای دو بخش بی‌پایان و مرحله‌ای است که در بخش بی‌پایان بازی تا کشته شدن سامورایی ادامه می‌یابد و به‌مرور به محاصره تعداد بیشتری از دشمنان درمی‌آید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.04 Android در تاریخ ۹۸/0۹/۱۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر این بازی از کیفیت خوبی برخوردارند و به زیبایی طراحی‌شده‌اند. با گذشت زمان نور پس‌زمینه به نحوی تغییر می‌کند که تداعی‌کننده‎ی گذر زمان و شب و روز است، همچنین تغییر فصل‌ها را نیز می‌توان احساس کرد. شخصیت بازیکن و دشمنان به‌طور واضح طراحی نشده‌اند اما هنرهای رزمی آنها به‌خوبی دیده می‌شود. موسیقی ملایم و زیبایی در پس‌زمینه بازی شنیده می‌شود.

مصرف گرایی

در این بازی بخشی برای خریدهای درون برنامه‌ای در نظر گرفته‌شده و همچنین در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی نیز بین مراحل نمایش داده می‌شود.

حریم خصوصی

بخشی در منوی بازی وجود دارد که از بازیکن درخواست می‌شود شبکه‌های اجتماعی بازی را دنبال کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 77
نسخه تست شده روی اندروید 1.04
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 8.0 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر NoTriple-A Games
سال انتشار 2018