Go Knots 3D

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرار دادن زنجیرهای رنگی بر یکدیگر در چارچوب پازل

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. مراحل ابتدایی بازی ساده اما با پیشروی در بازی پازل‏ها ساختار پیچیده‎تری دارند. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.
  جریان بازی باعث بهبود مهارت تفکر حل مسئله و تشخیص رنگ در بازیکنان خواهد ‎شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در هر مرحله از این بازی پازلی، تعدادی زنجیر با رنگ‎های متفاوت و گره خورده در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد و هدف آن به پایان رساندن مراحل بازی توسط جابه‎جایی زنجیرها، باز کردن گره‎های آن‎ها و حذف صفحه‎ی بازی از زنجیر‎ها است. در هر مرحله از بازی توانایی بازیکنان در حل پازل‎ها به چالش کشیده خواهد شد که خود موجب تقویت مهارت تفکر حل مسئله در بازیکنان می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 6.2 iOS در تاریخ 99/03/14 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تمامی مراحل بازی از تصویر زنجیر‎های رنگی تشکیل شده‎ است و تنها تصویر پشت‎زمینه در مراحل متفاوت تغییر می‎کند. بازی با وجود مفهوم متفاوت و جذاب پازلی اما دارای ساختار متنوعی نیست.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات بازی پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Rollic Games Oyun Yazilim ve Pazarlama Anonim Sirketi
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان